Arjenas Robbenas atsiprašė už vaidybą baudos aikštelėje

A.Robbenas prisipažino suvaidinęs pirmąjį kartą, bet lemiamas epizodas esą buvo nesuvaidintas.<br>AP nuotr.

Jun 29, 2014, 10:58 PM, atnaujinta Feb 12, 2018, 9:32 AM

Olandijos rinktinės puolėjas Arjenas Robbenas neįmušė įvarčio į Meksikos vartus, bet būtent jo uždirbtas 11 metrų baudinys per teisėjo pridėtą laiką padovanojo nacionalinei komandai kelialapį į pasaulio čempionato ketvirtfinalį.

Olandijos futbolininkai aštuntfinalyje 2:1 po dramatiškos kovos palaužė meksikiečius.

88-ąją minutę Wesley Sneijderiui išlyginus rezultatą 1:1, 92-ąją minutę baudos aikštelėje gynėjas Rafaelis Marquezas pargriovė A.Robbeną ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į Meksikos vartus.

Janas Klaasas Huntelaaras prie 11 metrų žymos neklydo ir išplėšė Olandijai pergalę 2:1.

„Noriu atsiprašyti, – po rungtynių žurnalistams sakė A.Robbenas. – Tas epizodas rungtynių pabaigoje nebuvo suvaidintas, tačiau ankstesnis kritimas baudos aikštelėje – vaidyba. Nevertėtų taip elgtis.“

A.Robbenas taip pat atskleidė, kodėl pats nesiėmė mušti lemiamo 11 metrų baudinio.

„Mušdamas baudinį jaučiuosi nejaukiai. Tikėjau, kad J.Huntelaaras neturės jokių problemų“, – pasiaiškino Miuncheno „Bayern“ atstovas.

Po dramatiškos pergalės A.Robbenas vos laikė emocijas.

„Aš beveik verkiu. Šis jausmas toks neįtikėtinas. Mes labai norėjome laimėti, kovėmės kartu. Visas tas jaunimas... Aš taip didžiuojuosi“, – žodžius sunkiai rinko vienas olandų lyderių.

Ketvirtfinalyje Olandija susitiks su Kosta Rikos futbolo rinktine.