Europos lygos atranka: „Atlantas“ Liuksemburge neatsilaikė

Jul 3, 2014, 9:06 PM, atnaujinta Feb 12, 2018, 6:15 AM

87 minutes. Tiek laiko Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai laikė savo rankose likimą, galvodami apie galimybę įvykdyti planą „B“ - lygiosios. Tačiau „Atlantui“ sugrįžimas į Europos lygos atrankos turnyrą po devynerių metų pertraukos apkarto. Pirmosiose pirmojo etapo rungtynėse Konstantino Sarsanijos auklėtiniai Liuksemburge 0:1 pralaimėjo „Differdange“ komandai ir turės paplušėti liepos dešimtąją, kai varžovus priims savo aikštėje.

„Atlanto“ skriaudiku tapo Omaras Er Rafikas. Būtent jis 87 minutę po kampinio nuginklavo klaipėdiečių vartininką.

Serija. „Differdange“ praėjusį sezoną taip pat žaidė Europos lygoje ir iškovojo dvi pergales. Klubas nugalėjo albanų ekipą „Laci“ bei „Utrecht“ iš Olandijos. „Differdange“ komandą sustabdė „Tromso“ futbolininkai. Norvegai pergalę šventė po vienuolikos metrų baudinių serijos.

Atspindys. Praėjusį sezoną „Atlantas“ baigė antrojoje A lygos vietoje. „Differdange“ komanda Liuksemburge buvo trečioji.

Situacija. A lygoje „Atlantas“ šį sezoną žengia penktoje vietoje su septyniomis pergalėmis ir šešiais pralaimėjimais. Šeši ekipos mačai baigėsi lygiosiomis. „Differdange“ klubas Luksemburgo čempionate užima trečiąją vietą. Komanda per 26-is turus iškovojo septyniolika pergalių ir triskart pralaimėjo. Per paskutinius du mačus ši ekipa iškovojo pergales.