„Žalgiris“ džiaugėsi ir brazilo įvarčiu, ir pergale

„Žalgirio“ ir „Trakų“ mačas.<br>V.Ščiavinsko nuotr.

Aug 3, 2014, 7:48 PM, atnaujinta Feb 11, 2018, 1:47 PM

Sekmadienį vyko Lietuvos futbolo A lygos 21-ojo turo kovos. „Klaipėdos granito“ komanda nutraukė trijų pralaimėjimų seriją, kai Panevėžyje 3:2 nugalėjo vietos „Ekrano“ komandą. Tai buvo šeštoji Klaipėdos klubo pergalė. Ši ekipa dabar trimis taškais atsilieka nuo „Ekrano“.

„Ekranui“ iš žaidimo įmušti pavyko per teisėjo pridėtą laiką, kai pasižymėjo E.R.Dantas.  Iki tol vienintelis ekipos įvartis įmuštas buvo 32 minutę. Vienuolikos metrų baudinį realizavo Aleksandaras Susnjaras.

„Klaipėdos granito“ ekipa pirmąjį įvartį įmušė 16 minutę. Tai padarė Edgaras Baranauskas. Po keturių minučių pasižymėjo Justas Vilavičius, o 36-ąją Min – Dominykas Galkevičius.

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai įsirašė pergalę, kai LFF stadione 2:0 nugalėjo „Trakų“ komandą. Šiose rungtynėse prabilo ekipos naujokas Adi Rocha. Jis įmušė 43 minutę. 68 minutę Egidijus Vaitkūnas padidino skirtumą.