Gražus R. Lewandowski įvartis neišgelbėjo „Bayern“ Portlande

Pajėgiausi Europos futbolo klubai vis sparčiau įsisuka į draugiškų rungtynių maratoną ir dėlioja paskutinius akcentus prieš naująjį sezoną.

Miuncheno „Bayern" - MLS lygos „Visų žvaigždžių" rinktinės rungtynių akimirkos.<br>AP nuotr.

2014-08-07 11:24, atnaujinta 2018-02-11 12:10

Nesėkmę patyrė Miuncheno „Bayern" futbolininkai, Portlande 1:2 nusileidę MLS lygos „Visų žvaigždžių" rinktinei.

Miuncheno komanda pirmavo po labai gražaus Roberto Lewandowski įvarčio 8 minutę, bet šeimininkams pergalę atnešė taiklios Bradley Wrighto-Phillipso (51 min.) ir Landono Donovano (70 min.) atakos.

Jungtinėse Valstijose viešinti „AC Milan" komanda Hjustone 3:0 (2:0) nugalėjo Meksikos klubą Gvadalacharos „Chivas".

Nugalėtojams įvarčius pelnė M'Baye Niang (19 min.), Mario Balotelli (37 min.) ir Giampaolo Pazzini (72 min.).

Turino „Juventus" vieši Indonezijoje. Trečiadienį Džakartoje vykusiose rungtynėse Turino futbolininkai net 8:1 sutriuškino Indonezijos lygos rinktinę.

Šeimininkai pirmavo po Srdano Lopičičiaus įvarčio 3 rungtynių minutę, bet vėliau taiklių smūgių seriją paleido Italijos klubas. Įvarčius pelnė Andrea Pirlo (5 min.), Fernando Llorente (17, 20, 23 min.), Sebatianas Giovinco (35 min.), Kingsley Comanas (67 min.), Carlosas Tevezas (69 min.) ir Pepe (90 min.).