Į „Dainavos“ praleistų įvarčių sąskaitą – dar keturi smūgiai

Atsinaujinęs Alytaus klubas nuo įvarčių neišsigelbsti.<br>D.Umbraso nuotr. iš archyvo

Aug 8, 2014, 12:10 AM, atnaujinta Feb 11, 2018, 11:38 AM

Ketvirtadienį prasidėjo 22-asis Lietuvos futbolo A lygos turas. Į atlapus vieni kitiems kibo lygos autsaideriai „Šiaulių“ ir Alytaus „Dainavos“ futbolininkai. Šiose rungtynėse lygos patrankų mėsa tapusi „Alytaus“ komanda pralaimėjo 1:4.

Pirmąjį įvartį šiauliečiai įmušė jau vienuoliktąją minutę, kai vienuolikos metrų baudinį realizavo N.Tokičius. Beje, 73 minutę šeimininkų atstovas Justas Raziūnas gavo antrąją geltonąją kortelę ir turėjo palikti aikštę, būtent vėliau „Dainava“ ir įmušė vienintelį įvartį.

„Šiauliai“ - „Dainava“ 4:1. N.Tokičius (7 – 11 m baudinys, 57), V.Gašpuitis (48), R.Gedminas (72)/ A.Sepe (85).