Luiso Suarezo debiutas pažymėtas įspūdinga „Barcelona“ pergale

Luisas Suarezas po dviejų mėnesių pertraukos vėl žengė į stadioną. Debiutinės jo rungtynės vilkint „granatinių“ marškinėlius pažymėtos galinga pergale 6:0 prieš Meksikos klubą „Leon“.

L.Suarezas debiutavo Barselonoje.<br>AP nuotr.

Aug 19, 2014, 12:31 AM, atnaujinta Jan 27, 2018, 3:25 AM

Italui Giorgio Chiellini pasaulio čempionate įkandęs ir keturių mėnesių diskvalifikacijos sulaukęs urugvajietis aikštėje pirmą kartą pasirodė 77-ąją minutę.

Rafinha pakeitęs puolėjas jau po minutės džiaugėsi įvarčiu. Tiesa, pasižymėjo ne jis, o Muniras El Haddadi.

L.Suarezo įvarčių „Barcelona“ sirgaliams dar teks palaukti. Futbolininko diskvalifikacija baigsis spalio 25-ąją.

Tiesa, kitaip nei FIFA ketino apriboti žaidėją iš pradžių, L.Suarezas gali dalyvauti Barselonos ekipos treniruotėse ir draugiškose rungtynėse.

„Belieka laukti, kada galėsiu žaisti. Turiu būti tam pasiruošęs“, - pirmojoje klubo treniruotėje tvirtino L.Suarezas.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Lionelis Messi (3 min.), Neymaras (12, 43), Muniras El Haddadi (45, 78) ir Sandro Ramiresas (90).

Neymarui tai taip pat buvo pirmosios rungtynės po pasaulio čempionato Brazilijoje. Puolėjas gydėsi nugaros traumą.