D. Matulevičius Rumunijoje per pusę kėlinio pasižymėjo dukart

Nuo 55 minutės žaidęs D.Matulevičius pasižymėjo 59 ir 82 minutę.<br>AFP/Scanpix nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

2014-09-29 22:58, atnaujinta 2018-01-29 05:37

Du įvarčius Rumunijos futbolo pirmenybių IX turo rungtynėse įmušė Deivydas Matulevičius, o jo Tirgu Žiu „Pandurii“ klubas namuose 4:0 (0:0) sutriuškino septynioliktojoje pozicijoje likusią Galačio „Otelul“ (5 tšk.) ekipą ir, iškovojęs antrąją pergalę su 10 taškų pakilo į vienuoliktąją vietą.

Nuo 55 minutės žaidęs lietuvis pasižymėjo 59 ir 82 minutę.

Dar du įvarčius į svečių, kurie susitikimą baigė be pašalinto iš aikštės Razvano Gradinaru (84 min.), vartus įmušė Mihai'us Romanas (58 ir 61 min.).

Aštuoniolikos ekipų turnyre pirmauja čempiono titulą ginantis Bukarešto „Steaua“ (22 tšk.) klubas su vartininku Giedriumi Arlauskiu, lenkiantis Klužo CFR (19 tšk.) klubą ir Džurdžu „Astra“ (19 tšk.) futbolininkus.

Devintąją vietą čempionate užima Piatros Niamco „Ceahlaul“ (12 tšk.) komanda su saugu Vaidu Slavicku, o saugo Nerijaus Valskio Krajovos „Universitatea“ (11 taškų) vienuolikė - dešimta.