Anglijos lyga: susistumdė J. Mourinho ir A. Wengeras

„Chelsea“ ir „Arsenal“ kova.<br>AP nuotr.

Oct 5, 2014, 4:54 PM, atnaujinta Jan 28, 2018, 12:58 PM

Seras Alexas FergusonasOld Trafford“ stadione pasveikino „Manchester United“ klubo ambasadoriumi tapusį buvusį ekipos žaidėją Park Ji-sungą, o tada mėgavosi „Raudonųjų velnių“ pergale. Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos 7-ojo turo rungtynėse „Manchester United“ savo aikštėje 2:1 nugalėjo „Everton“ ekipą.

Louiso van Gaalo ekipa į priekį išsiveržė 27 minutę, kai įvartį įmušė Angelo di Maria. Per teisėjo pridėtą laiką pirmajame kėlinyje „Everton“ ekipa galėjo išlyginti, bet L.Bainesas nerealizavo 11 metrų baudinio.

Svečiai visgi sugebėjo įmušti ir tai nutiko 55 minutę, kai po S.Naismitho smūgio rezultatas buvo 1:1.

Pergalę „Manchester United“ ekipai lėmė Radamelio Falcao, gavęs puikų perdavimą iš A.di Maria.

Trenerių gigantų Arsene'o Wengero ir Jose Mourinho susitikimas baigėsi pastarojo pergale. Londono „Chelsea“ komanda sostinės derbyje savo aikštėje 2:0 nugalėjo „Arsenal“ futbolininkus ir įsitvirtino pirmojoje vietoje.

Pirmoji J.Mourinho šypsena pasirodė dar 27 minutę, kai Edinas Hazardas realizavo 11 metrų baudinį. 78 minutę pergalę įtvirtino į Ispanijos rinktinę pakviestas Diego Costa.

Šiose rungtynėse neišvengta ir trenerių apsistumdymo. Kai ant žemės krito „Arsenal“ futbolininkas Alexis Sanchezas, A.Wengeras neišlaikė ir mėgino aiškintis apie tai su J.Mourinho. Netrukus J.Mourinho pribėgo prie A.Wengero, o šis jį pastūmė.

Trenerius išskyrė teisėjas.

Rezultatai.

„Manchester United“ - „Everton“ 2:1. A.di Maria (27), R.Falcao (62)/ S.Naismithas (55)

45+4 min. svečių žaidėjas L.Bainesas nerealizavo 11 m baudinio.

Londono „Chelsea“ - Londono „Arsenal“ 2:0. E.Hazardas (27 – 11 m baudinys), D.Costa (78)

„Tottenham Hotspur“ - „Southampton“ 1:0. C.Eriksenas (40).

„West Ham United“ - „Queens Park Rangers“ 2:0. N.Onouha (5 – į savo vartus), D.Sakho (59)