„Euro 2016“ atranka: anglai triuškino, ispanai pralaimėjo

Ispanijos ir Slovakijos komandų rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

2014-10-10 01:02, atnaujinta 2018-01-27 22:25

Ketvirtadienį buvo žaidžiamos 2016 metų Europos čempionato atrankos rungtynės. E grupėje, kurioje žaidžia ir Lietuvos rinktinė, Anglijos komanda 5:0 sutriuškino San Marino ekipą.

Įvarčius anglams mušė P.Jagielka, D.Welbeckas, A.Townsendas, 11 metrų baudinį realizavo W.Rooney, o A.Della Valle.

Slovėnija, su kuria lietuviai žais sekmadienį, savo aikštėje 1:0 nugalėjo šveicarus. Pergalingu tapusį įvartį pelnė M.Novakovičius, įpusėjus antrajam kėliniui realizavęs 11 metrų baudinį.

C grupėje Ispanijos rinktinė 1:2 krito Slovakijoje. Mačo pradžioje šeimininkus į priekį išvedė K.Kucka. Besibaigiant antrajam kėliniui rezultatą išlygino A.Paco, tačiau paskutinėmis mačo minutėmis M.Stochas pelnė pergalingą įvartį.

C grupė

Slovakija – Ispanija 2:1. J.Kucka (17), M.Stochas (87)./ A.Paco (82).

Baltarusija – Ukraina 0:2. A.Martinovičius (82-į savo vartus)./ S.Sydorčukas (90).

Makedonija – Liuksemburgas 3:2. A.Trajkovskis (20), A.Jahovičius (66-11 m baudinys), B.Abdurahimi (90)./ S.Bensi (39), D.Turpelas (44).

E grupė

Anglija – San Marinas 5:0. P.Jagielka (25), W.Rooney (43-11 m baudinys), D.Welbeckas (49), A.Townsendas (72)./ A.Valles Della (78-į savo vartus).

Slovėnija – Šveicarija 1:0. M.Novakovičius (79-11 m baudinys).

G grupė

Lichtenšteinas – Juodkalnija 0:0.

Moldova – Austrija 1:2. A.Dedovas (27-11 m baudinys)./ D.Alaba (12-11 m baudinys), M.Janko (51, 82-raudonoji kortelė).

Švedija – Rusija 1:1. S.Larssonas (13-neįmušė 11 m baudinio), O.Toivonenas (49)./ A.Kokorinas (10).