D. Blindas išgelbėjo „Manchester United“ nuo pralaimėjimo

Rungtynių akimirka.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2014-10-21 00:47, atnaujinta 2018-01-25 07:22

Anglijos futbolo čempionate pirmadienį sužaistos paskutinės aštuntojo turo rungtynės. „Manchester United“ mačo pabaigoje išsigelbėjo nuo pralaimėjimo.

„Raudonieji velniai“ išvykoje sužaidė lygiosiomis 2:2 (0:1) su „West Bromwich Albion“ komanda.

Jau mačo pradžioje S.Sessegnonas išvedė šeimininkus į priekį. Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą išlygino M.Fellaini.

Įpusėjus kėliniui „West Bromwich Albion“ vėl išsiveržė į priekį. Šį kartą pasižymėjo S.Berahino. Tačiau baigiantis rungtynėms rezultatą išlygino D.Blindas.

„West Bromwich Albion“ - „Manchester United“ 2:2. S.Sessegnonas (8), S.Berahino (66)./ M.Fellaini (48), D.Blindas (87).