Grubi ruso teisėjo klaida ištempė „Schalke“ Čempionų lygoje

Oct 24, 2014, 8:50 AM, atnaujinta Jan 24, 2018, 9:19 PM

Dėl teisėjo klaidos rungtynes pralaimėjęs Lisabonos „Sporting“ klubas reikalauja peržaisti Čempionų lygos mačą su Gelzenkircheno „Schalke“.

Portugalijos klubą Vokietijoje palaidojo 90-ąją minutę į vartus skirtas 11 metrų baudinys. Jis užfiksuotas per teisėjo iš Rusijos Sergejaus Karasiovo klaidą.

Įdomu, kad „Schalke“ ekipą remia pasaulio dujų magnatas „Gazprom“.

Nors baudos aikštelėje perdavimą vartų link siuntęs olandas Klaasas-Janas Huntelaaras kamuolį galva nukreipė į „Sporting“ gynėjo Jonathano Silvos veidą, arbitras per pridėtą laiką užfiksavo žaidimą ranka.

Net vaizdo pakartojimai aiškiai parodė, kad žaidimo ranka nebuvo.

Ericas-Maximas Choupo-Motingas realizavo 11 metrų baudinį ir išplėšė „Schalke“ klubui pergalę 4:3.

„Sporting“ nesutinka su pralaimėjimu ir reikalauja peržaisti rungtynes. Kita alternatyva – paskelbti lygiąsias, kurios portugalams įrašytų į sąskaitą vieną tašką, skelbia BBC.

UEFA svarsto Lisabonos klubo reikalavimą ir laukia „Schalke“ komandos reakcijos.

„Sporting“ komanda Gelzenkirchene jau nuo 33-osios minutės žaidė dešimtyje. Tiesa, portugalai sugebėjo atsitiesti netgi atsilikdami 1:3.