M. Balotelli pradėjo „Liverpool“ išsigelbėjimą, „Chelsea“ vargo

M.Balotelli įmušė antrąjį įvartį Liverpulio klube.<br>AP nuotr.

Oct 28, 2014, 11:39 PM, atnaujinta Jan 24, 2018, 8:38 AM

Mario Balotelli įmušė po pusantro mėnesio pertraukos, o Londono „Chelsea“ vargo su ketvirtojo Anglijos diviziono komanda. Tai buvo įdomiausi „Capital One“ taurės aštuntfinalio įvykiai antradienį.

Mario gali įmušti

Mario Balotelli gali įmušti. „Liverpool“ pirkinys galiausiai nutraukė ir pasižymėjo įvarčiu po pusantro mėnesio pertraukos. 24 metų italas išgelbėjo komandą nuo dar vieno skaudaus pralaimėjimo.

„Capital One“ taurės aštuntfinalyje „Liverpool“ 2:1 (0:0) palaužė „Swansea“ futbolininkus.

Antrojo kėlinio pabaigoje „Liverpool“ atsiliko 0:1, bet 86-ąją minutę iš kritinės situacijos šeimininkus išgelbėjo įvartį įmušęs M.Balotelli.

Tai buvo vos antrasis italo įvartis per dvylika pastarųjų mačų. Dėl prasto M.Balotelli žaidimo pasigirdo kalbos, kad „Liverpool“ gali parduoti 16 milijonų kainavusį naujoką „Napoli“ ekipai.

Iš M.Balotelli estafetę perėmė Dejanas Lovrenas. Per teisėjo pridėtą laiką (93 min.) jis smūgiu galva išvedė „Liverpool“ į priekį 2:1 ir „raudonieji“ šventė pergalę.

Vargo su nykštukais

Londono „Chelsea“ teko paplušėti su ketvirtojo pagal pajėgumą Anglijos futbolo diviziono komanda. Jose Mourinho auklėtiniai tik mačo pabaigoje išvykoje 2:1 (0:0) palaužė „Shrewsbury Town“ ekipą.

Šeimininkų gynybą „Chelsea“ pralaužė tik antrojo kėlinio pradžioje. Didier Drogba 48-ąją minutę išvedė Londono klubą į priekį 1:0.

Tačiau 77-ąją minutę Andrew Manganas įvarė svečiams adrenalino – išlygino rezultatą (1:1).

Vis dėlto po keturių minučių „Shrewsbury Town“ viltis sudaužė savas žaidėjas. Jermaine‘as Grandisonas įsimušė į savus vartus ir pelnė „Chelsea“ pergalingą įvartį.