Arvydo Novikovo ekipa baigė pasirodymą Vokietijos taurėje

Vokietijos futbolo taurės turnyro (DFP Pokal) antrojo rato (1/16 finalo) rungtynėse trečiadienį Aujės „Erzgebirge“ komanda su Arvydu Novikovu svečiuose po pratęsimo 1:3 (1:0, 0:1) pralaimėjo Leipcigo „RB Leipzig“ ekipai ir pasitraukė iš tolimesnės kovos.

A.Novikovas mačą pradėjo starto sudėtyje.<br>M.Kulbio nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Oct 30, 2014, 9:41 AM, atnaujinta Jan 24, 2018, 4:22 AM

20-ąją min. šeimininkų ekipos žaidėjas Lukas Klostermannas nukreipė kamuolį į savo komandos vartus. Jau per teisėjo pridėtą laiką (90+1 min.) rezultatą išlygino Yussufas Poulsenas. Pratęsimo metu Dominikas Kaiseris (98) ir Terrence'as Boydas (108) įvarčiai padovanojo pergalę „RB Leipzig“ komandai.

Startinėje sudėtyje rungtynes pradėjęs A. Novikovas buvo pakeistas po išlyginamojo įvarčio (90+1).

Abu klubai žaidžia antrojoje Bundeslygoje.

„24/7“: ar turite už ką balsuoti, ponia Seimo pirmininke?