Mačo pabaigoje „Borussia“ klubą pražudė „Bayern“ 11 m baudinys

Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

Nov 1, 2014, 9:23 PM, atnaujinta Jan 23, 2018, 7:01 PM

Principinių Vokietijos varžovų Miucheno Bayern“ ir Dortmundo „Borussia“ derbyje – daug emocijų ir dramos. Vis dėlto pergalę rungtynių pabaigoje išplėšė „Bayern“ – 2:1 (0:1).

Po Marco Reuso įvarčio 31-ąją minutę Vokietijos čempionai turėjo vytis svečius. Išlyginamąjį įvartį pavyko pasiekti tik 72-ąją minutę. Pusiausvyrą atstatė Robertas Lewandowskis.

Pergalingo įvarčio autoriumi tapo Arjenas Robbenas, tačiau „Bayern“ sirgaliai labiausiai turėtų dėkoti Franckui Ribery.

Būtent prancūzas 86-ąją minutę išprovokavo Neveno Subotičiaus pražangą baudos aikštelėje ir uždirbo 11 metrų baudinį.

Gaisrą „Borussia“ baudos aikštelėje sukėlęs F.Ribery pirmas skubėjo prie kamuolio, kuomet už jo būtų belaukęs tik vartininkas Romanas Weidenfelleris.

Tačiau N.Subotičius bandė gelbėti situaciją prilaikydamas priešininką už rankos. F.Ribery griuvo ir teisėjo švilpukas netylėjo.

A.Robbenas 85-ąją minutę nenuvylė F.Ribery ir „Bayern“ komandos – olandas pataikė į vartus nuo 11 metrų žymos.

„Bayern“ įtvirtino savo vietą lyderio soste, o „Borussia“ toliau klimpsta. Su 7 taškais prieš du metus Čempionų lygos ir Vokietijos pirmenybių čempionų dešinėje sėdėję Dortmundo futbolininkai šiemet Vokietijoje vos šešiolikti.

Kiti mačai:

„Hamburger“ – „Bayer“ 1:0. R.van der Vaartas (26, 11 m baudinys).

„Hannover“ – „Eintracht“ 1:0. A.Madlungas (88 į savo vartus).

„Mainz“ – „Werder“ 1:2. Sh.Okazaki (3)/ F.Di Santo (44, 49).

„Stuttgart“ – „Wolfsburg“ 0:4. I.Peršičius (15, 88), R.Knoche‘as (45), K.de Bruyne‘as (48).