„Bundeslyga“: „Bayern“ toliau triuškina varžovus

Mačo akimirka<br>AP nuotr.

Nov 8, 2014, 6:30 PM, atnaujinta Jan 21, 2018, 11:48 PM

Miuncheno „Bayern“ futbolininkai toliau pergalingai žygiuoja Vokietijos pirmenybėse. Titulą ginantis Bavarijos klubas šeštadienį išvykoje 4:0 sutriuškino Frankfurto „Eintracht“ ekipą.

Tris įvarčius svečiams įmušė Thomas Muelleris (22, 64 ir 67 minutę), o paskutinę vinį į šeimininkų karstą 88-ąją minutę įkalė šveicaras Xherdanas Shaqiri.

Tik po keitimo 75-ąją minutę aikštėje pasirodęs 23-ejų šveicaras jau kitą šeštadienį bus Lietuvos rinktinės varžovas per 2016 metų Europos čempionato atrankos mačą Šveicarijoje.

Vokietijos čempionatas. 11-as turas.

Frankfurto „Eintracht“ – Miuncheno „Bayern“ 0:4 (0:1). T.Muelleris (22, 64, 67), X.Shaqiri (88).

„Freiburg“ – Gelzenkircheno „Schalke“ 2:0 (1:0). C.Gunteris (22), J.Schmidas (68).

Leverkuzeno „Bayer“ – „Mainz“ 0:0.

„Hoffenheim“ – „Koln“ 3:4 (3:3). A.Szalai (3), R.Firmino Barbosa (39, 45+1)/ P.Olkowski (5, 83), M.Lehmannas (13), A.Ujah (35).

„Augsburg“ – „Paderborn“ – 3:0 (1:0). T.Werneris (7, 47), J.Callsenas-Brackeris (68).

Brėmeno „Werder“ – „Stuttgart“ 2:0 (1:0). S.Prodlis (30), F.Bartelsas (57).