„Premier“ lyga: „Chelsea“ išsivežė pergalę iš Liverpulio

Mačo akimirka<br>AP nuotr.

Nov 8, 2014, 3:17 PM, atnaujinta Jan 22, 2018, 12:02 AM

Londono „Chelsea“ futbolininkai šį sezoną dar nė karto nepralaimėjo Anglijos čempionate, bet šeštadienį jų laukė ypač sunkus išbandymas.

Per pirmąsias „Premier“ lygos 11-ojo turo rungtynes Jose Mourinho auklėtiniai legendiniame „Anfield“ stadione susitiko su „Liverpool“ futbolininkais.

Nors Liverpulio komanda pastaruoju metu išgyvena ne geriausius laikus, audringai sirgalių palaikomi šeimininkai buvo nusiteikę įkasti „Premier“ lygos lyderiams.

Jau 9-ąją minutę į „Chelsea“ vartus krito pirmasis įvartis. Vokietis Emre Canas stipriai smūgiavo dešiniąja koja iš 25 metrų atstumo, kamuolys atsimušė į svečių gynėją Gary Cahillą ir pakeitęs skriejimo kryptį įskriejo į Thibaut Courtois saugomus vartus.

Tiesa, jau 14-ąją minutę „Chelsea“ pavyko išlyginti rezultatą. Po kampinio G.Cahillas pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolio ir nukreipė jį šeimininkų vartus – 1:1.

67-ąją minutę svečiai įmušė antrąjį įvartį, kai pasižymėjo vėl „Chelsea“ starto sudėtyje mačą pradėjęs Diego Costa. Ispanijos pilietybę turintis brazilas stipriu smūgiu iš 8 metrų atstumo pasiuntė kamuolį į vartus, kai „Liverpool“ vartininkas belgas Simonas Mignolet iš pradžių nutraukė pavyzdinę Londono komandos ataką, bet buvo jau bejėgis atremti D.Costa smūgį.

Šeimininkų pastangos išsigelbėti liko bevaisės, ir „Chelsea“ laimėjo 2:1. Tai buvo jau devintoji J.Mourinho auklėtinių pergalė šį sezoną Anglijos pirmenybėse.

Anglijos čempionatas. 11-as turas.

„Liverpool“ – Londono „Chelsea“ 1:2 (1:1). E.Canas (9)/ G.Cahillas (14), D.Costa (67).

„Southampton“ – „Leicester City“ 2:0 (0:0). S.Longas (76, 80).

„Manchester United“ – Londono „Crystal Palace“ 1:0 (0:0). J.Mata (67).

„West Ham United“ – Birmingamo „Aston Villa“ 0:0.

„Burnley“ –  „Hull City“ 1:0 (0:0). A.Barnesas (50).

Londono „Queens Park Rangers“ – „Manchester City“ 2:2 (1:1). C.Austinas (21), M.Demichelis (76, į savo vartus)/ S.Aguero (32, 83).