„Juventus“ varžovus bombardavo įvarčiais

„Juventus“ - „Parma“.<br>AP nuotr.

Nov 9, 2014, 9:20 PM, atnaujinta Jan 21, 2018, 10:46 PM

Italijos futbolo čempionate sekmadienį žaidžiamos paskutinės 11-ojo turo rungtynės. Turnyro lyderė Turino „Juventus“ komanda net 7:0 (3:0) sutriuškino autsaiderę „Parma“ komandą.

Po du įvarčius nugalėtojams pelnė F.Llorente, C.Tevezas ir A.Morata. Vieną įvartį pridėjo S.Lichtsteineris.

Milano „Inter“ savo aikštėje lygiosiomis 2:2 (1:1) sužaidė su „Verona“ komanda.

L.Toni pirmojo kėlinio pradžioje išvedė svečius į priekį, bet netrukus M.Icardi rezultatą išlygino. Jis vos prasidėjus antrajam kėliniui persvėrė rezultatą „Inter“ naudai.

Antrojo kėlinio pradžioje antrąją geltonąją kortelę prieš save išvydo ir aikštę turėjo palikti G.Medelis. L.Toni stojo mušti 11 metrų baudinio, tačiau antrą kartą pasižymėti jam nepavyko. Rezultatą antrojo kėlinio pabaigoje išlygino N.Lopezas.

„Inter“ - „Verona“ 2:2. M.Icardi (18, 48), G.Medelis (51-raudonoji kortelė)./ L.Toni (10, 52-neįmušė 11 m baudinio), N.Lopezas (89).

„Juventus“ - „Parma“ 7:0. F.Llorente (23, 36), S.Lichsteineris (29), C.Tevezas (50, 58), A.Morata (76, 88).

„Roma“ - „Torino“ 3:0. V.Torosidis (8), S.Keita (27), A.Ljajičius (58).

„Fiorentina“ - „Napoli“ 0:1. G.Higuainas (61).

„Cagliari“ - „Genoa“ 1:1. D.Farias (16), L.Rossenttini (53-į savo vartus) D.Avelaras (76-neįmušė 11 m baudinio)./ S.Sturaro (75-raudonoji kortelė).

„Chievo“ - „Cesena“ 2:1. S.Pellissieris (48, 90)./ M.Djuričius (88).

„Empoli“ - Romos „Lazio“ 2:1. F.Barba (52), M.Maccarone (55)./ F.Djordjevičius (66).

„Palermo“ - „Udinese“ 1:1. P.Dybala (42), F.Vasquezas (54-neįmušė 11 m baudinio)./ C.Thereau (5).