Krizė Olandijos rinktinėje tęsiasi, kvepia didelėmis permainomis

Olandai per penkis pastaruosius mačus patyrė keturis pralaimėjimus.<br>AP nuotr.

Nov 13, 2014, 9:08 AM, atnaujinta Jan 21, 2018, 3:06 PM

Olandijos futbolo rinktinė neišsikapsto iš pralaimėjimų liūno. Draugiškose rungtynėse Amsterdame olandai 2:3 turėjo pripažinti meksikiečių pranašumą.

Tai buvo jau ketvirtasis Guuso Hiddinko auklėtinių pralaimėjimas per penkis pastaruosius susitikimus.

Strategas atskleidė, kad jei sekmadienį olandai Europos čempionato atrankoje nusileis latviams, jis pasitrauks iš posto.

Šeimininkus Amsterdame palaidojo du pirmieji Carloso Velos įvarčiai 8 ir 62 rungtynių minutėmis. Paskutinį kartą puolėjas Meksikos rinktinėje žaidė daugiau nei prieš dvejus metus.

„Buvome labai pažeidžiami“, – po susitikimo teigė vienas olandų lyderių Arjenas Robbenas.

Meksikiečiai atsirevanšavo Olandijai už pralaimėjimą pasaulio čempionato aštuntfinalyje, kai paskutinėmis minutėmis olandų pergalę lėmė A.Robbeno išprovokuotas 11 metrų baudinys.

Amsterdame buvo kita istorija. Olandai jau penktą mačą paeiliui pirmieji praleido įvartį ir turėjo nuolat vytis priešininkus.

Europos čempionato atrankos A grupėje olandai su trimis taškais per tris mačus žengia tik treti. Pirmoje ir antroje vietoje esantys islandai bei čekai jau turi po 9 taškus.

Trečiadienio draugiškų rungtynių rezultatai:

Turkija – Brazilija 0:4. Neymaras (20, 60), S.Kaya (24, į savo vartus), Willianas (44).

Norvegija – Estija 0:1. K.Vasiljevas (24).

Olandija – Meksika 2:3. W.Sneijderis (49), D.Blindas (74)/ C.Vela (8, 62), J.Hernandezas (69).

Argentina – Kroatija 2:1. C.Ansaldi (49), L.Messi (57, iš 11 m)/ A.Sharbini (11).

Belgija – Islandija 3:1. N.Lombaertsas (11), D.Origi (62), R.Lukaku (74)/ A.Finnbogasonas (13).