Policininkai lazdomis daužė išprotėjusius afrikiečius

Dramblio Kaulo Kranto rinktinė pateko į 2015 metų Afrikos nacijų taurės turnyrą ir savo šalyje sukėlė tikrą euforiją. Tačiau namų stadione po rungtynių su Kamerūnu džiaugsmo bangą nubloškė guminės vietos policijos lazdos.

Neramumai po džiaugsmingų Dramblio Kaulo Kranto rinktinės lygiųjų.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2014-11-20 10:21, atnaujinta 2018-01-21 01:05

Mačas baigėsi lygiosiomis 0:0, bet toks rezultatas buvo naudingas Dramblių rinktinei. Kamerūnas vietą Afrikos Nacijų taurėje buvo užsitikrinęs dar prieš rungtynes.

Teisėjo pridėto laikas priminė komediją. Dramblio Kaulo Kranto futbolininkai visas tris pridėtas antrojo kėlinio minutes savo aikštės pusėje perdavinėjo kamuolį.

Tuo tarpu pusvalandį dešimtyje žaidęs Kamerūnas nerodė jokio noro perimti kamuolį ir tiesiog pasyviai žiūrėjo į Dramblių veiksmus.

Tačiau visos problemos prasidėjo po lemiamo teisėjo švilpuko. Jis signalizavo Dramblių aistruolių džiaugsmo sprogimą.

Afrikiečiai šoko ir lipo iš tribūnų ir veržėsi į aikštę. Kai kurie jų ėmė laužyti vartų konstrukciją, plėšti nuo jų tinklą.

Aistruoliai nusėjo beveik visą 45 tūkst. žiūrovų talpinančio Felixo Houphouet-Boigny stadiono veją.

Šimtai sirgalių ėmė siautėti stadione, ant rankų nešioti futbolininkus.

Policija reagavo negailestingai. Teisingumo sergėtojai ėmė lazdomis daužyti emocijų nevaldžiusius Dramblio Kaulo Kranto gerbėjus.

Bet net ir agresyviai nusiteikę policininkai buvo bejėgiai prieš daugiatūkstantinę Dramblių aistruolių minią.