Vokietijoje – lengva „Bayern“ pergalė ir „Borussia“ lygiosios

„Bayern“ - „Hoffenheim“.<br>AP nuotr.

Nov 22, 2014, 6:52 PM, atnaujinta Jan 20, 2018, 8:49 PM

Vokietijos futbolo čempionate šeštadienį žaidžiamos 12 turo rungtynės. Čempionės titulą ginanti Miuncheno „Bayern“ komanda 4:0 (2:0) savo aikštėje nugalėjo „Hoffenheim“ komandą.

Nugalėtojams įvarčius pelnė M.Gotze, R.Lewandowskis, A.Robbenas ir S.Rode. Svečių komandoje mačo pabaigoje iš aikštės buvo išvarytas A.Szalai.

„Bayern“ - „Hoffenheim“ 4:0. M.Gotze (23), R.Lewandowskis (40), A.Robbenas (82), S.Rode (87)./ A.Szalai (90-raudona kortelė).

Dortmundo „Borussia“ išvykoje lygiosiomis 2:2 (2:0) sužaidė su „Paderborn“ futbolininkais.

Po pirmajame kėlinyje įmuštų P.Aubameyango ir M.Reuso įvarčių „Borussia“ pirmavo 2:0. Tačiau po pertraukos šeimininkai išlygino rezultatą. Pasižymėjo L.Ruppas ir M.Saglikas.

„Padeborn“ - Dortmundo „Borussia“ 2:2. L.Ruppas (60), M.Saglikas (81)./ P.Aubameyangas (12), M.Reusas (45).

Kiti rezultatai

Menchengladbacho „Borussia“ - Frankfurto „Eintracht“ 1:3 (1:0). H.Nordtveitas (5), G.Xhaka (90-raudonoji kortelė)./ M.Stendera (54), A.Meieris (57), T.Inui (73).

„Hannover“ - Lėverkuzeno „Bayer“ 1:3 (0:0). C.Gulselamas (60)./ S.Kieslingas (46), Sonas Heung-Minas (58), K.Bellarabi (71).

„Mainz“ - „Freiburg“ 2:2 (1:1). J.Diazas (27), S.Bella (88)./ J.Schmidas (30), A.Mehmedi (58).

Gelzenkircheno „Schalke“ - „Wolfsburg“ 3:2 (3:1). M.Choupo-Motingas (10, 22), C.Fuchsas (25)./ I.Oličius (37), N.Bendtneris (74).

„Koln“ - Berlyno „Hertha“ 1:2 (0:1). A.Ujah (58)./ R.Beerensas (28), M.N'Djengas (86).