Čempionų lygoje – „Liverpool“ gėda ir įsiveržėliai Bazelyje

„Ludogorec“ – „Liverpool“ mačo akimirka.

Nov 26, 2014, 9:40 PM, atnaujinta Jan 20, 2018, 1:26 PM

Kuklus Bulgarijos klubas „Liverpool“ likimą Čempionų lygoje pakabino ant plauko, Mario Mandžukičius Pirėjo „Olympiakos“ komandai įteikė „hattricką“, Madrido „Real“ pergalių serija prasitęsė Bazelyje, o pergalingas Dortmundo „Borussia“ ekipos žygis nutrūko Londone. Tai buvo įdomiausi trečiadienio įvykiai Čempionų lygos A-D grupių mūšiuose.

Bulgarijoje – „Liverpool“ gėda

„Liverpool“ futbolininkai toliau buksuoja B grupėje. Anglijos vicečempionai nesugebėjo įveikti Razgrado „Ludogorec“ ekipos – 2:2.

Nuo trečiosios minutės „Liverpool“ turėjo vytis Bulgarijos ekipą, bet rezultatą išlygino labai greitai – jau 8-ąją minutę.

Ir kai jau atrodė, kad J.Hendersono įvartis padovanos anglams pergalę, 88-ąją minutę „Ludogorec“ atsakė išlyginamuoju smūgiu ir sukomplikavo „Liverpool“ šansus patekti į kitą etapą.

Paskutiniaje ture rungtynėse namuose su „Basel“ Liverpulio klubas privalės išplėšti pergalę, antraip turės baigti pasirodymą Čempionų lygoje.

Įsiveržėliai sukėlė juoko bangą

Penktąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojo Madrido „Real“ klubas. Po vienintelio Cristiano Ronaldo įvarčio ispanai 1:0 Šveicarijoje palaužė „Basel“ ekipą.

Mačo pabaigą sudrumstė „Basel“ aistruoliai. Paskutinėmis minutėmis bent penki šeimininkų gerbėjai įbėgo į stadioną. Juos vaikėsi vietos apsauga.

Du įsiveržėliai internete sukėlė juoko bangą. Moteris ir vyras rankose laikė kamerą ir lyg niekur nieko filmavo, kaip apsauga gaudo kitus tris šveicarus.

Kai apsaugos darbuotojas pribėgo jų vyti iš aikštės, jiedu atrodė netgi kiek nustebę.

Nenugalimasis „Real“

71-uoju savo įvarčiu Čempionų lygoje C.Ronaldo pavijo legendinį Raulį. Tiesa, dabar rezultatyviausių lygos žaidėjų sąraše pirmauja Lionelis Messi, po „hattrick‘o“ antradienį turintis jau 74 įvarčius.

Tai buvo penkioliktoji „Real“ pergalė iš eilės. Madrido klubas pakartojo savo rekordą.

Kitaip nei „Real“, iš pergalingo kelio išslydo Dortmundo „Borussia“. Vokiečiai 0:2 svečiuose turėjo nusilenkti Londono „Arsenal“ futbolininkams.

Iki mačo Anglijos sostinėje „Borussia“ buvo iškovojusi visas keturias pergales.

Kroato „hattrickas“

Trečiadienio vakaro žvaigžde tapo Madrido „Atletico“ puolėjas Mario Mandžukičius. Kroatas į Pirėjo „Olympiakos“ vartus įrideno tris įvarčius.

Nuo 38 minutės graikus skriaudęs M.Mandžukičius prisidėjo prie lengvos „Atletico“ pergalės 4:0.

„Atletico“ A grupėje užsitikrino vietą kitame Čempionų lygos etape, o dėl antrosios vietos dar kovos Turino „Juventus“ ir „Olympiakos“.

C grupėje – sumaištis

Bent trys C grupės komandos žengia koja kojon ir grumiasi dėl dviejų vietų kitame etape.

„Zenit“ 1:0 palaužė Lisabonos „Benfica“ klubą, o „Monaco“ identišku skirtumu svečiuose nukovė Lėverkuzeno „Bayer“ futbolininkus.

Paskutiniajame ture „Benfica“ namuose susitiks su „Bayer“, o „Monaco“ savo stadione priims Sankt Peterburgo ekipą.

Vilčių nebeturi tik Lisabonos komanda.

Trečiadienio rezultatai (kitų mačų pradžia 21 val. 45 min.):

A grupė

Madrido „Atletico“ – Pirėjo „Olympiakos“ 4:0. R.Garcia (9), M.Mandžukičius (38, 62, 65).

„Malmo“ – Turino „Juventus“ 0:2. F.Llorente (50), C.Tevezas (88).

B grupė

„Basel“ – Madrido „Real“ 0:1. C.Ronaldo (35).

Razgrado „Ludogorec“ – „Liverpool“ 2:2. D.Abalo (3), G.Terzievas (88)/ R.Lambertas (8), J.Hendersonas (37).