Bundeslyga: Miuncheno „Bayern“ toliau tolsta nuo varžovų

AP nuotr.<br>Vienintelį mačo įvartį 27-ąją minutę įmušė Arjenas Robbenas.

Nov 29, 2014, 6:06 PM, atnaujinta Jan 20, 2018, 8:08 AM

Miuncheno „Bayern“ futbolininkai iškovojo penktąją pergalę paeiliui Vokietijos čempionate.

Bundeslygos 13-ajame ture bavarai išvykoje 1:0 įveikė Berlyno „Hertha“ ekipą.

Vienintelį mačo įvartį 27-ąją minutę įmušė Arjenas Robbenas po puikios atakos, kurioje dar dalyvavo Franckas Ribery ir Thomas Muelleris.

Jau 13 turų neįveikiami Pepo Guardiola auklėtiniai pratęsė įspūdingą savo seriją Vokietijos pirmenybėse: 10 pergalių, 3 lygiosios ir 0 pralaimėjimų.

Intrigos dėl čempiono vardo bundeslygoje, regis, vėl neliko, nes artimiausius persekiotojus „Bayern“ turnyro lentelėje jau lenkia 10 taškų.

Šeštadienį Vokietijos pirmenybėse išsiskyrė Klaasas-Janas Huntelaaras. Gelzenkircheno „Schalke“ puolėjas iš Olandijos į „Mainz“ (4:1) vartus įmušė tris įvarčius.

Vokietijos čempionatas. 13-as turas.

Leverkuzeno „Bayer“ – „Koln“ 5:1 (1:1). K.Bellarabi (26, 90), H.Calhanoglu (61), J.Drmičius (79, 88)/ (M.Lehmannas 5, iš 11 m).

„Freiburg“ – „Stuttgart“ 1:4 (1:1) V.Darida (42)/ M.Harnikas (31, 76), C.Gruezo (53), T.Werneris (68).

Gelzenkircheno „Schalke“ – „Mainz“ 4:1 (2:1). K.Huntelaaras (9, 25, 61), T.Barnetta (54)/ S.Okazaki (44).

Brėmeno „Werder“ – „Paderborn“ 4:0 (1:0). Z.Junuzovičius (10), D.Selke (48), F.Bartelsas (50), L.Aycicekas (80).

„Augsburg“ – „Hamburg“ 3:1 (0:1). H.Altintopas (50), R.Bobadilla (62), P.Verhaeghas (70)/ R. van der Vaartas (45+1).

Berlyno „Hertha“ – Miuncheno „Bayern“ 0:1 (0:1). A.Robbenas (27).

„Hoffenheim“ – „Hannover“ 4:3 (2:1) P.Schwegleris (19), K.Vollandas (37), E.Polanskis (59), N.Sule (63)/ L.Stindlas (43, 86), Joselu (52).