Ispanų „Liga“: Madrido „Real“ išgelbėjo K. Benzema ir G.Bale'as

Mačo akimirka.<br>AP nuotr.

2014-11-29 22:39, atnaujinta 2018-01-20 07:57

Ispanijos pirmenybėse Madrido „Real“ futbolininkai pabėgo nuo „Barcelona“ komandos jau 5 taškais.

„Liga“ čempionato lyderiai šeštadienio vakarą išvykoje 2:1 palaužė „Malaga“ ekipą.

Svečiams pirmąjį įvartį 18-ąją minutę įmušė Karimas Benzema, o 83-iąją rezultatą padvigubino Garethas Bale'as.

Šeimininkų gretose 90-ąją minutę pasižymėjo Santa Cruzas.

86-ąją minutę gavęs antrąją geltoną kortelę iš aikštės buvo išvytas „Real“ saugas Isco.

Madrido klubas šį sezoną jau iškovojo 16-ąją pergalę paeiliui, įskaitant visus turnyrus.

„Barcelona“ 13-ojo turo mačą su „Valencia“ ekipa išvykoje žais sekmadienį.

Ispanijos čempionatas. 13-as turas.

„Malaga“ – Madrido „Real“ 1:2 (0:1). K.Benzema (18), G.Bale'as (83)/ S.Cruzas (90). Barselonos „Espanyol“ – „Levante“ 2:1 (2:1). F.Caicedo (19), S.Garcia (35)/ J.Morales (12).

Madrido „Getafe“ – Bilbao „Athletic“ 1:2 (0:1). A.Lafita (90+1)/ M.San Jose (36), B.Etxebarria (90).

San Sebastiano „Real Sociedad“ – „Elche“ 3:0 (2:0). C.Vela (3, 31, 53).

Vigo „Celta“ – „Eibar“ 0:1 (0:1). Manu del Moral (30)

Sekmadienis, lapkričio 30 d.

Madrido „Atletico“ – La Korunjos „Deportivo“ 2:0 (1:0). S.Niguezas (43), A.Turanas (55).