Lietuvos rinktinės saugas F. Černychas vėl pasižymėjo Lenkijoje

Šeštąjį įvartį Lenkijos futbolo čempionate įmušė Fiodoras Černychas.

Lietuvos rinktinės saugas F.Černychas sėkmingai žaidžia Lenkijos čempionate.<br>V.Januškos/LFF nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Nov 29, 2014, 2:43 PM, atnaujinta Jan 20, 2018, 8:18 AM

Lietuvos rinktinės saugas padėjo Lenčnos „Gornik“ (20 tšk.) iškovoti penktąją pergalę ir turnyro lentelėje pakilti į vienuoliktąją vietą.

Lenčnos komanda namuose 3:0 (1:0) sutriuškino Chožuvo „Ruch“ (14 tšk.) futbolininkus.

Lietuvos rinktinės puolėjas įvarčiu pasižymėjo antrojo kėlinio pradžioje (49 min.), o 64-ą minutę vietą aikštėje užleido Shpetimui Hasani iš Kosovo.

Likusių įvarčių autoriais aikštės šeimininkų gretose tapo Lukaszas Mierzejewskis (45 min.) bei Tomaszas Nowakas (61 min. iš 11 m baudinio).

Lenkijos čempionate pirmauja Varšuvos „Legia“ (32 tšk.) futbolininkai, lenkiantys Krokuvos „Wisla“ (29 tšk.) ir Vroclavo „Šląsk“ (28 tšk.) vienuolikes

Povilo Leimono Balstogės „Jagiellonia“ (27 tšk.) ekipa užima penktąją vietą, vartininko Emilijaus Zubo Belchatuvo GKS (26 tšk.) klubas – šeštas, o Kelcų „Korona“ (18 taškų) komanda su vartininku Vytautu Černiausku – keturiolikta.