„Hattricką“ pasiekęs C. Ronaldo pagerino rekordą

„Real“ ir Vigo „Celta“ mačas.<br>AP nuotr.

Dec 6, 2014, 6:56 PM, atnaujinta Jan 19, 2018, 7:21 PM

Ispanijoje šeštadienį prasidėjo 14-asis „Primera“ čempionato turas. Svarbią pergalę iškovojo lyderių trijulėje besistumdanti Madrido „Atletico“ komanda. Ji išvykoje nesunkiai 2:0 nugalėjo vieną Ispanijos čempionato autsaiderių „Elche“ klubą, kuris šiuo metu yra iškritimo zonoje.

Pirmąjį įvartį „Atletico“ įmušė 16 minutę, kai J.M.Gimenezas nuginklavo varžovą. 53 minutę M.Mandžukičius skirtumą padidino.

Madrido sirgalius džiugino Cristiano Ronaldo. „Real“ puolėjas įmušė tris įvarčius, o jo atstovaujama ekipa 3:0 nugalėjo Vigo „Celta“ futbolininkus. Pirmasis C.Ronaldo taiklus smūgis – 36 minutę realizuotas 11 metrų baudinys. Antrąjį jis įmušė 65-ąją.

82 minutę C.Ronaldo pažymėjo „hattricką“.

C.Ronaldo šiose rungtynėse pagerino rekordą – tai buvo 23-asis jo „hattrick“ Ispanijos pirmenybėse. Portugalas pralenkė Alfredo di Stefano ir Telmo Zarra.

Be to, C.Ronaldo įvarčiai leido „Real“ iškovoti 18-ąją pergalę visuose turnyruose. Taip „Real“ pakartojo „Barcelona“ žygį, pasiektą 2005-2006 metais.

Kiti rezultatai:

Bilbao „Athletic“ - „Cordoba“ 0:1. N.Ghilas (23).

La Korunjos „Deportivo“ - „Malaga“ 0:1. S.Darderis (21).

12 min. šeimininkų žaidėjas I.Cavaleiro nerealizavo 11 m baudinio.