Miuncheno „Bayern“ Vokietijoje tęsia pergalių seriją

„Bayern“ ir „Bayer“ mačas.<br>AP nuotr.

Dec 6, 2014, 6:26 PM, atnaujinta Jan 19, 2018, 7:21 PM

Šeštadienį startavo 14-asis Vokietijos „Bundesliga“ čempionato turas. Septintąjį pralaimėjimą patyrė Mariaus Stankevičiaus atstovaujama „Hannover“ komanda. Ji 1:3 nusileido „Wolfsburg“ futbolininkams. M.Stankevičius šioms rungtynėms registruotas nebuvo.

Josepo Guardiolos“ treniruojama Miuncheno „Bayern“ komanda pratęsė pergalių seriją, kai 1:0 pranoko Lėverkuzeno „Bayer“ ekipą. Pergalę „Bayern“ klubui dovanojo F.Ribery, įmušęs 51 minutę.

„Bayern“ komandai tai buvo penktoji pergalė iš eilės.

Moenchengladbacho „Borussia” - Berlyno „Hertha“ 3:2. T.Jantschke (9), Raffaelis (53), T.Hazardas (83)/ J.Schieberis (45), S.Kalou (90+2 – 11 m baudinys)

„Hannover“ - „Wolfsburg“ 1:3. Joselu (45+1)/ K.de Bruyne (4), B.Dostas (69), M.Arnoldas (85)

„Koln“ - „Augsburg“ 1:2. A.Ujahas (13)/ N.Djurdjičius (53), A.Essweinas (90).

„Paderborn“ - „Freiburg“ 1:1. E.Kachunga (89)/ V.Darida (18 – 11 m baudinys)

Stuttgart“ - „Schalke“ 0:4. M.Choupo-Motingas (1, 21, 61), M.Meyeris (10).