Ispanijoje – L. Messi „hattrickas“ ir „Barcelona“ pergalė

„Barcelona“ - „Espanyol“.<br>AP nuotr.

2014-12-07 12:14, atnaujinta 2018-01-19 18:49

Sekmadienį tęsėsi Ispanijos „Primera“ čempionato 14-asis turas. „Barcelona“ komanda savo aikštėje 5:1 (1:1) sutriuškino Barselonos „Espanyol“ komandą.

Savo pranašumą šeimininkai įrodė tik antrajame kėlinyje. Mačo pradžioje pirmieji į priekį po S.Garcios įvarčio išsiveržė „Espanyol“ futbolininkai. Kėlinio pradžioje rezultatą išlygino L.Messi.

Būtent argentinietis antrojo kėlinio pradžioje išvedė „Barcelona“ komandą į priekį. Netrukus skirtumą padidino G.Pique. Įpusėjus kėliniui šeimininkų pranašumą įtvirtino Pedro, o besibaigiant rungtynėms trečiąjį savo įvartį smeigė L.Messi.

„Barcelona“ - „Espanyol“ 5:1 (1:1). L.Messi (45, 50, 81), G.Pique (53), Pedro (77)./ S.Garcia (13).

„Rayo Vallecano“ - „Sevilla“ 0:1 (0:1). C.Bacca (8), D.Carrico (87-raudonoji kortelė).

„Villarreal“ - „Real Sociedad“ 4:0 (0:0). Bruno (63), D.Cheryshevas (73), M.Gomezas (80, 86).

„Granada“ - „Valencia“ 1:1 (0:0). S.Isaacas (89)./ A.Negredo (83), A.Paco (86-raudonoji kortelė).