R. van Persie dovanojo „Manchester United“ ekipai pergalę

„Manchester United“ ir „Southampton“ mačas.<br>AP nuotr.

2014-12-08 23:50, atnaujinta 2018-01-19 15:54

Robinas van Persie dukart bėgo savo aistruolių tribūnos link, o „Manchester United“ pratęsė pergalių seriją iki penkių. Pirmadienį baigėsi Anglijos „Premier“ lygos 16-asis turas. „Manchester United“ komanda išvykoje 2:1 nugalėjo „Southampton“ ekipą, patyrusią trečiąjį pralaimėjimą iš eilės.

Pirmieji aplodismentai R.van Persie aidėjo dar 12 minutę, tačiau „Manchester United“ sirgalių nuotaiką aptemdė G.Pelle, įmušęs 31 minutę.

Antrajame kėlinyje Louiso van Gaalo auklėtiniai mėgino spausti varžovus ir galiausiai po Wayne'o Rooney perdavimo R.van Persie 71 minutę išvedė savo komandą į priekį.