„Real“ be vargo žengė į FIFA pasaulio klubų taurės finalą

Prancūzijos metų futbolininku tapęs Karimas Benzema garbingą apdovanojimą atšventė tinkamai – įmušė įvartį ir su Madrido „Real“ komanda šventė pergalę. FIFA pasaulio klubų taurės pusfinalyje Maroke „Real“ 4:0 sutriuškino CONCACAF čempionę „Cruz Azul“ ekipą iš Meksikos.

Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

2014-12-16 23:58, atnaujinta 2018-01-19 00:51

Pirmasis įvartį įmušė Sergio Ramosas, varžovų vartininką nuginklavęs dar 15 minutę. K.Benzema pasižymėjo 36-ąją. Įvartį taip pat įmušė Garethas Bale'as (50) ir Isco (72).

Varžovai turėjo progą švelninti skirtumą, bet Gerardo Torrado nesugebėjo 40 minutę realizuoti 11 metrų baudinio.

Kita pusfinalio pora - „Copa Libertadores“ laimėtoja „San Lorenzo“ ekipa iš Argentinos ir Okeanijos čempionė iš Naujosios Zelandijos „Auckland City“.