Pedro siautė pirmame kėlinyje, „Barcelona“ traiškė varžovus

„Barcelona“ komanda pateko į Ispanijos Karaliaus taurės aštuntfinalį. Katalonai savo aikštėje 8:1 (5:1) sutriuškino trečiosios lygos „Huesca“ futbolininkus.

„Barcelona“ - „Huesca“.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Dec 17, 2014, 9:18 AM, atnaujinta Jan 19, 2018, 12:37 AM

„Barcelona“ žaidė be lyderių L.Messi ir Neymaro. Pirmajame kėlinyje žibėjo Pedro. Jis pelnė net tris įvarčius, o antrojo kėlinio pradžioje treneris leido puolėjui pailsėti.

Pirmąsias rungtynes „Barcelona“ laimėjo 4:0.

„Man būtų sunku įsivaizduoti geresnes rungtynes“, - po mačo sakė „Barcelona“ treneris Luisas Enrique. Nugalėtojams po įvartį pelnė S.Roberto, A.Iniesta, C.Adriano, A.Traore ir S.Ramirezas.

Vienintelį įvartį varžovams mačo pabaigoje pelnė C.Moreno.

„Barcelona“ - „Huesca“ 8:1 (5:0). Pedro (20, 26, 43), S.Roberto (29), A.Iniesta (39), C.Adriano (68), A.Traore (78), S.Ramirezas (83)./ C.Moreno (86).

Kiti rezultatai:

Vigo „Celta“ - „Las Palmas“ 3:1 (1:0). J.Larrivey (19), S.Mina (50), F.Orellana (90)./ Nauzetas (53), Aythami (67-raudonoji kortelė). Pirmųjų rungtynių rezultatas: 1:2.

„Valencia“ - „Rayo Vallecano“ 4:4 (1:3). A.Paco (8, 65), Rodrigo (71)./ Jozabedas (20), A.Pozuelo (23), Marcillo (46-į savo vartus), A.Embarba (61). Pirmųjų rungtynių rezultatas: 2:1.

„Almeria“ - „Betis“ 2:1 (0:0). Michelis (59), J.Zongo (75)./ D.Perquisas (78), R.Castro (90-neįmušė 11 m baudinio). Pirmųjų rungtynių rezultatas: 4:3.