„Real“ kolekcijoje – ir pasaulio futbolo klubų taurė

Madrido „Real“ futbolininkai nepaliko abejonių, kad jiems pelnytai priklauso pasaulio klubų taurė. Pirmąjį tokį karališkojo klubo kolekcijoje trofėjų „Real“ iškovojo šeštadienį vakare Marakeše (Marokas) finale 2:0 (1:0) įveikęs „San Lorenzo“ klubą iš Argentinos.

FIFA pasaulio klubų čempionų taurė - „Real“ futbolininkams.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Dec 20, 2014, 11:18 PM, atnaujinta Jan 18, 2018, 5:07 PM

Šis turnyras - tarpžemyninės taurės tęsinys, ją madridiečiai buvo iškovoję tris kartus.

Čempionų lygos laimėtojas „Real“ buvo laikomas šešių komandų turnyro Maroke favoritu ir lengvai pateisino šį vardą,

Įvarčius nugalėtojams pelnė Sergio Ramosas 37-ąją min. ir Garethas Bale'as 51-ąją min.

Šeštadienį iškovota pergalė „Real“ komandai buvo 22-oji iš eilės, skaičiuojant visas varžybas. Per šiuos mačus jie pelnė 81 įvartį, praleido 10.

Popiežiaus Pranciškaus mėgstamas „San Lorenzo“ klubas finale neprilygo „Real“ žvaigždėms, nors ryškiausia jų Cristiano Ronaldo liko be įvarčio ir šiuos metus baigė pelnęs 61 įvartį - aštuoniais mažiau nei pernai.

Pusfinalyje argentiniečiai tik po pratęsimo palaužė „Auckland City“ iš Naujosios Zelandijos, o „Real“ 4:0 sutriuškino meksikiečių „Cruz Azul“.

Mačas dėl 3-iosos vietos baigėsi 1:1, o baudinių serijoje 4:2 sėmė lydėjo „Auckland City“ ekipą.