„Arsenal“ Liverpulyje per pridėtą laiką paleido pergalę iš rankų

„Liverpool“ - „Arsenal“.<br>AP nuotr.

Dec 21, 2014, 5:26 PM, atnaujinta Jan 18, 2018, 4:35 PM

Anglijos futbolo čempionate sekmadienį žaidžiamos 17 turo rungtynės. Paskutinę antrojo kėlinio minutę „Sunderland“ futbolininkai išvykoje 1:0 (0:0) išplėšė pergalę prieš „Newcastle United“ komandą.

Pergalingo įvarčio autoriumi 90 minutę tapo A.Johnsonas.

„Jie čia turėtų manęs nekęsti“, - po rungtynių šypsojosi A.Johnsonas. Tai buvo trečiasis „Newcastle United“ komandos pralaimėjimas iš eilės.

Prieš pergalingą „Sunderland“ saugo smūgį progą pasižymėti turėjo Moussa Sissoka, tačiau savo komandą išgelbėjo vartininkas.

17 minutę visi stadione susirinkę futbolo gerbėjai ėmė ploti pagerbdami du „Newcastle United“ sirgalius, žuvusius lėktuvo katastrofoje Ukrainoje.

„Newcastle United“ - „Sunderland“ 0:1. A.Johnsonas (90).

Liverpulio „Anfield“ stadione kova vyko iki paskutinės akimirkos. Daugiau nei pusę kėlinio atsilikinėję „Liverpool“ futbolininkai per septintąją pridėto laiko minutę išplėšė lygiąsias 2:2 (1:1) su Londono „Arsenal“.

Abi komandos pirmuosius įvarčius pelnė pirmojo kėlinio pabaigoje. Pirmieji įmušė šeimininkai, pasižymėjo Coutinho, o per pridėtą laiką rezultatą išlygino M.Debuchy.

Įpusėjus antrajam kėliniui „Arsenal“ į priekį išvedė O.Giroud. Kai atrodė, kad pergalė – ranka pasiekiama, M.Skrtelis išlygino rezultatą per teisėjo pridėtą laiką.

Iš viso komandos antrajame kėlinyje žaidė 10 minučių ilgiau.

Per pridėto laiko antrąją minutę šeimininkai liko žaisti mažumoje, iš aikštės buvo išvarytas F.Borini.

„Liverpool“ - „Arsenal“ 2:2 (1:1). Coutinho (45), F.Borini (90+2 – raudonoji kortelė), M.Skrtelis (90+7)./ M.Debuchy (45+2), O.Giroud (64).