„Inter“ išsigelbėjo nuo pralaimėjimo Milane

Milano „Inter“ - Romos „Lazio“.<br>AP nuotr.

Dec 21, 2014, 11:58 PM, atnaujinta Jan 18, 2018, 4:19 PM

Italijos futbolo čempionate sužaistos paskutinės 16 turo rungtynės. Milano „Inter“ komanda savo aikštėje sužaidė lygiosiomis 2:2 (0:2) su Romos „Lazio“ klubu.

Svečiai jau antrąją minutę išsiveržė į priekį. Įvartį pelnė F.Andersonas, pirmojo kėlinio pabaigoje jis padvigubino skirtumą.

Antrajame kėlinyje „Inter“ lygino rezultatą. Įpusėjus kėliniui pirmąjį šeimininkų įvartį įmušė M.Kovacikas, o po 15 minučių antrąjį „Inter“ įvartį pelnė R.Palacio.

Milano „Inter“ - Romos „Lazio“ 2:2 (0:2). M.Kovaci (66), R.Palacio (80)./ F.Andersonas (2), F.Andersonas (37).

Kiti rezultatai

„Verona“ - „Chievo“ 0:1 (0:0). A.Paloschi (81).

„Atalanta“ - „Palermo“ 3:3 (1:3). G.Denis (40-11 m baudinys), M.Moralezas (55), G.Denis (76)./ L.Rigoni (6), F.Vasquezas (16, 45).

„Fiorentina“ - „Empoli“ 1:1 (1:0). J.Vargas (44)./ L.Tonelli (57).

„Sampdoria“ - „Udinese“ 2:2 (1:2). P.Obiang (15), M.Gabbiadini (60)./ A.Geijo (31), Danilo (34).

„Torino“ - „Genoa“ 2:1 (0:1). K.Glikas (52, 63)./ I.Falque (42).