Vokietijoje – M. Stankevičiaus klubo lygiosios

AFP/Scanpix nuotr.

Dec 21, 2014, 7:18 PM, atnaujinta Jan 18, 2018, 4:26 PM

Vokietijos futbolo čempionate sekmadienį žaidžiamos paskutinės 17 turo rungtynės. „Hoffenheim“ komanda išvykoje 5:0 (3:0) sutriuškino Berlyno „Hertha“ komandą.

Svečius į priekį įpusėjus pirmajam kėliniui išvedė į savo vartus įsimušęs J.Brooksas. Netrukus du įvarčius įmušė S.Salihovičius, abu – 11 metrų baudiniais.

Įpusėjus antrajam kėliniui svečių persvarą dar labiau padidino S.Schipplockas, o besibaigiant mačui vinį į šeimininkų karstą įkalė S.Rudy.

„Hertha“ - „Hoffenheim“ 0:5 (0:3). J.Brooksas (23-į savo vartus)./ S.Salihovičius (26-11 m baudinys, 39 – 11 m baudinys), S.Schipplockas (74), S.Rudy (84).

„Hanover“ komanda su Mariumi Stankevičiumi išvykoje sužaidė lygiosiomis 2:2 (0:1) su „Freiburg“ klubu.  Lietuvis aikštėje nepasirodė.

Šeimininkus į priekį pirmojo kėlinio pabaigoje išvedė M.Frantzas. Antrąjį įvartį „Freiburg“ pelnė baigiantis antrajam kėliniui. Pasižymėjo M.Kempfas.

Per likusias dešimt minučių „Hanover“ sugebėjo išlyginti rezultatą. Įvarčius pelnė L.Bittencoutas ir Joselu.

„Freiburg“ - „Hannover“ 2:2 (1:0). M.Frantzas (45), M.Kempfas (81)./ L.Bittencoutas (83), Joselu (90).