„Atletico“ komanda sutriuškino „Athletic“

Ispanijos futbolo čempionate sekmadienį buvo žaidžiamos 16 turo rungtynės. Čempionės titulą ginanti Madrido „Atletico“ komanda išvykoje 4:1 (0:1) nugalėjo Bilbao „Athletic“ komandą.

Bilbao „Athletic“ - Madrido „Atletico“.<br>AP nuotr.

2014-12-22 00:13, atnaujinta 2018-01-18 16:19

Pirmajame kėlinyje šeimininkus į priekį išvedė M.Rico. Tačiau vos prasidėjus antrajam kėliniui rezultatą išlygino A.Griezmannas.

Svečius į priekį išvedė 11 metrų baudinį realizavęs R.Garcia. A.Griezmannas pelnė dar du įvarčius, o „Atletico“ iškovojo užtikrintą pergalę.

Bilbao „Athletic“ - Madrido „Atletico“ 1:4 (1:0). M.Rico (17)./ A.Griezmannas (46, 73, 81), R.Garcia (53).

Kiti rezultatai

„Villarreal“ - La Korunjos „Deportivo“ 3:0 (1:0). J.dos Santosas (10), L.Vietto (68, 73), T.Pina (80-raudonoji kortelė).

„Granada“ - „Getafe“ 1:1 (1:0). J.Cordoba (40)./ E.Velazquezas (78).

„Elche“ - „Malaga“ 1:2 (1:0). D.Lombanas (45)./ Icamacho (49), L.Alberto (77).