„Milan“ parklupė „Real“ komandą, PSG palaužė „Inter“ klubą

Cristiano Ronaldo įvartis ir vėlyvas Karimo Benzema 11 m baudinys nublanko prieš keturis „Milan“ žaidėjų šūvius.

Rungtynių akimirka.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Dec 30, 2014, 8:12 PM, atnaujinta Jan 17, 2018, 9:07 PM

Madrido „Real“ komanda patyrė pirmąjį pralaimėjimą nuo rugsėjo. Draugiškose rungtynėse Dubajuje pasaulio čempionai 2:4 nusileido „Milan“ ekipai.

Karališkasis klubas iškovojo 23 pergales iš eilės oficialiose rungtynėse ir buvo laikomas favoritu rungtynėse su italais.

Jeremy Menezas, po tikslaus Nacho perdavimo atgal, įpusėjus pirmajam kėliniui išvedė „Milan“ į priekį. Netrukus Stephanas El Shaarawy padvigubino rezultatą.

Kėliniui artėjant link pabaigos C.Ronaldo sumažino skirtumą, tačiau vos prasidėjus antrajam kėliniui S.El Shaarawy pelnė dar vieną įvartį.

Giampaolo Pazzini smeigė ketvirtąjį „Milan“ įvartį, o mačo pabaigoje K.Benzema realizuotas 11 m baudinys įtakos rungtynių baigčiai nebeturėjo.

Kitose rungtynėse Yohano Cabaye įvarčio antrajame kėlinyje užteko, kad „Paris Saint Germain“ švęstų pergalę. Prancūzai antradienį draugiškose rungtynėse 1:0 nugalėjo Milano „Inter“ komandą.

Abi komandos švaistė progas. Mauro Icardi galėjo pasižymėti pirmajame kėlinyje, proga įmušti į buvusios komandos vartus nepasinaudojo ir PSG lyderis Zlatanas Ibrahimovičius.