J. Mourinho ambicijoms - penki „Tottenham Hotspur“ sprigtai

„Chelsea“ futbolininkai metus pradėjo stulbinančiu pralaimėjimu 3:5.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Jan 1, 2015, 9:21 PM, atnaujinta Jan 17, 2018, 6:38 AM

Jose Mourinho ilgai prisimins 2015-ųjų pradžią. Geriausiu treneriu save vadinančio portugalo vedama Londono „Chelsea“ ketvirtadienį pralaimėjo Anglijos futbolo čempionato 20-ojo turo rungtynes svečiuose kitai sostinės komandai „Tottenham Hotspur“ 3:5 ir prarado vienvaldės lyderės poziciją.

„Chelsea“ sąskaitoje liko 46 taškai, tačiau po žeminančio pralaimėjimo jos įvarčių santykis tapo toks pat (44:19), kaip ir titulą ginančio „Manchester City“, kuris anksčiau vykusiose rungtynėse namuose 3:2 įveikė „Sunderland“ ekipą.

Sausio 1-osios rungtynių pradžia „Chelsea“ ekipai nieko blogo nežadėjo, nes prasidėjo sėkmingai – 18-ąją min. Diego Costa pelnė įvartį ir išvedė komandą į priekį 1:0.

Tačiau 30-ąją min. Harry Kane'as rezultatą išlygino, o pirmojo kėlinio pabaiga svečiams virto košmaru.

44-ąją min. Danny Rose'as pelnė antrąjį „Tottenham Hotspur“ įvartį, o po minutės Androsas Townsendas iš 11 m baudinio – trečiąjį.

Tuoj po pertraukos H.Kane'as 53-iąją min. įmušė ketvirtąkart.

Nors 61-ąją min. Edenas Hazard'as sušvelnino rezultatą, o 72-ąją min. Naceras Chadli įmušė penktą įvartį į „Chelsea“ vartus.

87-ąją min. „Chelsea“ veteranas Johnas Terry sušvelnino rezultatą iki 3:5.

Per ligšiolines 19 rungtynių šį sezoną „Chelsea“ buvo praleidęs tik 14 įvarčių.