„Roma“ išgelbėjęs veteranas F. Totti įamžino tai asmenukėje

„Roma“ puolėjo F.Totti žaidimas buvo vertas ne tik asmenukės.<br>AP nuotr.

Jan 11, 2015, 7:37 PM, atnaujinta Jan 16, 2018, 9:50 AM

Italijos futbolo čempionato 18-ojo turo rungtynėse sekmadienį „Roma“ nepasinaudojo galimybe nors kelioms valandoms pakilti į pirmąją vietą. Antrąją vietą užimantis Italijos sostinės klubas sužaidė 2:2 su kita Romos komanda „Lazio“ ir buvo susilyginęs taškais (po 40) su Turino „Juventus“, kuris vėlai vakare svečiuose kovojo su „Napoli“.

Titulą ginantis Turino klubas pasinaudojo konkurentų kluptelėjimu, svečiuose iškovojęs pergalę 3:1 ir surinkęs 43 taškus.

Ketvirtąją vietą užimantis Neapolio klubas rimtai priešinosi, bet per paskutinį mačo ketvirtį turėjo pripažinti svečių pranašumą. 69-ąją min. antrąjį įvartį pelnė urugvajietis Martinas Caceresas, o paskutinę minutę tašką padėjo čilietis Arturo Vidalis.

Veteranas išlygino rezultatą

„Roma“ galėjo likti tuščiomis, jei ne jos veteranas Francesco Totti.

Nuo 1992 metų komandai atstovaujantis 38-erių veteranas antrajame kėlinyje 48-ąją ir 64-ąją min. įmušė du įvarčius, kurie išgelbėjo „Roma“ nuo pralaimėjimo.

Po antrojo įvarčio džiūgaujantis F.Totti čiupo iš vartininkų trenerio mobilųjį telefoną ir įamžino save švieslentės fone.

„Lazio“ pirmavo po Stefano Mauri (25-ąją min.) ir Felipe Andersono (29-ąją min.) įvarčių.

Romos derbiuose F.Totti pelnė jau 11 įvarčių ir susilygino su Dino da Costa – šeštojo dešimtmečio „Roma“ žaidėju.

Paliko įrašą ateities kartoms

F.Totti sprendimas padaryti asmenukę po įvarčio tapo svarbiausiu rungtynių momentu.

Kai 64-ąją min. jis akrobatiniu smūgiu išlygino rezultatą Guido Nanni išmanųjį telefoną ir nusifotografavo šėlstančių aistruolių ir švieslentės fone.

Puolėjui prireikė keliolikos sekundžių, kad telefonas būtų parengtas fotografuoti.

„Tai bus puikus įrašas man ir visiems romėnams, - sakė F.Totti. - Nesu įgudęs daryti asmenukes, nes saugau savo asmeninį gyvenimą, bet turėjau nuojautą, kad šią savaitę bus neeilinė šventė ir ši asmenukė visiems primins įvartį.

“Šį sezoną F.Totti pelnė 4 įvarčius, tačiau su 239 įvarčiais jis yra antras visų laikų rezultatyviausių "Serie A" žaidėjų sąraše po Silvio Piolos (274).

„Roma“ treneris Rudi Garcia savo žaidėją pavadino „genialiu“.

„Gaila, kad susimovėme pirmoje pusėje. Bet antrajame kėlinyje atgimėme, ir parodėme, kad galime kovoti dėl titulo“, - kalbėjo F.Totti.

„Lazio“ žaidėjai šiose rungtynėse žaidė su užrašu ant marškinėlių „Je Suis Charlie“ ir juodais raiščiais, taip pagerbdami teroro akto Paryžiuje aukas.

18-asis turas.

„Sassuolo“ – „Udinese“ 1:1. S.Zaza (15)/C.Thereau (26).

„Torino“ – „Milan“ 1:1. K.Glikas (81)/J.Menezas (3 iš 11 m).

Milano „Inter“ – „Genoa“ 3:1. R.Palacio (12), M.Icardi (39), N.Vidičius (88)/A.Izzo (85).

Bergamo „Atalanta“ – Veronos „Chievo“ 1:1. D.Zappacosta (72)/D.Lazarevičius (90).

„Cagliari“ – „Cesena“ 2:1. J.P.Galvao (11), G.Donsah (27)/F.Brienza (89).

„Fiorentina“ – „Palermo“ 4:3. M.Pasqual (20), J.M.Basanta (51), J.Quadrado (64), Joaquinas (74)/R.Quaisonas (59, 61), A/Belotti (81 iš 11 m).

Veronos „Hellas“ – „Parma“ 3:1. J.Sala (39), L.Toni (72), M.Valoti (90)/F.Lodi (64).

„Roma“ – Romos „Lazio“ 2:2. F.Totti (48, 64)/S.Mauri (25), F.Andersonas (29).

Genujos „Sampdoria“ - „Empoli“ 1:0. C.Martinsas Ederis (49).

„Napoli“ – Turino „Juventus“ 1:3. M.Britosas (64)/P.Pogba (29), M.Caceresas (69), A.Vidalis (90).