Italijoje – „Inter“ pralaimėjimas ir „Juventus“ lygiosios

Italijos futbolo čempionate sekmadienį žaidžiamos 21-ojo turo rungtynės. Milano „Inter“ klubas išvykoje 1:3 (0:2) nusileido „Sassuolo“ komandai.

„Udinese“ – „Juventus“.<br>AP nuotr.

Feb 1, 2015, 4:01 PM, atnaujinta Jan 14, 2018, 11:02 AM

Nugalėtojams po įvartį pelnė S.Zaza, N.Sansone ir 11 m baudinį realizavęs D.Berardi. Vienintelį svečių įvartį besibaigiant antrajam kėliniui pelnė M.Icardi.

Paskutinę antrojo kėlinio minutę raudonąją kortelę užsidirbo abiejų komandų žaidėjai – įvartį pelnęs N.Sansone („Sassuolo“) ir I.Donkoras („Inter“).

„Sassuolo“ – „Inter“ 3:1. S.Zaza (17), N.Sansone (29, 90-raudonoji kortelė), D.Berardi (90)./ M.Icardi (83), I.Donkoras (90).

Čempionato lyderė Turino „Juventus“ komanda nulinėmis lygiosiomis sužaidė su turnyro vidutinioke „Udinese“ ekipa.

„Udinese“ – „Juventus“ 0:0.

„Atalanta“ – „Cagliari“ 2:1. G.Biava (18), M.Pinilla (90)./ D.Dessena (44).

„Cesena“ – Romos „Lazio“ 2:1. G.Defleras (60)./ D.Cataldi (77-į savo vartus), M.Klose (87).

„Chievo“ – „Napoli“ 1:2. B.Cesaras (18-į savo vartus)./ M.Britosas (25-į savo vartus), M.Gabbiadini (62).

„Palermo“ – „Verona“ 2:1. P.Dybala (18), A.Belotti (79)./ P.Tachtsidis (8).

„Torino“ – „Sampdoria“ 5:1. F.Quagliarella (16, 29-11 m baudinys, 65), Amauri (75), B.Peresas (90)./ P.Obiangas (77).

„Milan“ – „Parma“ 3:1. J.Menezas (17-11 m baudinys, 57), C.Zaccardo (76)./ A.Nocerino (24).