Miunchene – herojiškas M.Neueris ir „Bayern“ lygiosios dešimtyje

M.Neueris atrėmė 11 metrų baudinį.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Feb 3, 2015, 11:03 PM, atnaujinta Jan 14, 2018, 5:36 AM

Miuncheno „Bayern“ dešimtyje sugebėjo įmušti įvartį į Gelzenkircheno „Schalke“ vartus, tačiau neišsaugojo persvaros. Vis dėlto „Bayern“ neliko tuščiomis ir Vokietijos futbolo pirmenybėse sužaidė 1:1.

„Schalke“ kiekybinę persvarą turėjo jau nuo 17-osios minutės, kai Jerome‘as Boatengas bandydamas stabdyti varžovo prasiveržimą į baudos aikštelę pavojingai sužaidė gynyboje ir buvo išvarytas iš aikštės.

Epizodo vaizdo įrašas sukėlė diskusijų, bet teisėjas buvo negailestingas.

Tačiau netrukus Manuelis Neueris atlaikė 11 metrų baudinį ir išsaugojo šeimininkų vartus tuščius.

Ne gana to, Arjenas Robbenas 67-ąją minutę išvedė „Bayern“ į priekį. Tiesa, Benediktas Howedesas po penkių minučių rezultatą išlygino.

Mariaus Stankevičiaus atstovaujamas „Hannover 96“ klubas namuose 1:1 sužaidė su „Mainz“ ekipa.

Lietuvis nebuvo registruotas susitikimui.