„Žalgiriui“ pergalę A lygos starte dovanojo brazilas

Rungtynių akimirka.<br>T.Bauro nuotr.

2015-03-02 21:18, atnaujinta 2018-01-11 19:57

Brazilo ir sirgalių šėlsmas bei pirmoji pergalė – toks A lygos sugrįžimas į Vilnių. Pirmadienį Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai išmėgino aukščiausiosios lygos debiutantus Utenos „Utenio“ futbolininkus ir šventė pergalę 2:0.

„Žalgirio“ komandoje abu įvarčius įmušė brazilas Elivelto, užtikrintai užbaigęs ekipos draugų sukurtas atakas.

Tačiau įvarčiai į „Utenio“ komandos vartus krito antrajame kėlinyje – 54 ir 68 minutėmis. Iki to laiko „Utenis“ gynėsi tvirčiau, nors žalgiriečiai atakas rengė vieną po kitos.

Antrajame kėlinyje naujasis „Žalgirio" treneris Valdas Dambrauskas kiek pakeitė komandos braižą – žalgiriečiai ėmė atlikti perdavimus iš gilumos.

Pirmąjį įvartį Elivelto įmušė po Jakubo Wilko perdavimo. Lenkas kamuolį brazilui baudos aikštelėje perdavė kulnu.

Antrąją progą sukūrė iš „Trakų“ į „Žalgirį“ persikėlęs Vytautas Lukša. Šis dešiniajame „Utenio“ baudos aikštelės krašte „išmaudė“ gynėjus ir tuomet skersavo kamuolį, kur užtikrintai žaidė Elivelto.

73 minutę V.Dambrauskas nutarė patausoti lyderį Deividą Šemberą. 36 metų futbolininkas kapitono raištį perdavė kaišiadoriečiui Georgui Freidgeimui.