„Barcelona“ žengė į Karaliaus taurės turnyro finalą

Du Neymaro ir vienas Luiso Suarezo įvarčiai atvėrė „Barcelona“ ekipai duris į Karaliaus taurės turnyro finalą.

„Villarreal“ – „Barcelona“.<br>AP nuotr.

2015-03-05 00:05, atnaujinta 2018-01-11 14:23

„Barcelona“ išvykoje 3:1 (1:1) įveikė nuo antrojo kėlinio vidurio mažumoje žaidusius „Villarreal“ futbolininkus.

Jau 3-iąją minutę svečius po tikslaus L.Messi perdavimo į priekį išvedė Neymaras. Vis dėlto, įpusėjus kėliniui smūgiu į tolimąjį vartų kampą rezultatą iš lygino J.dos Santosas.

Įpusėjus antrajam kėliniui raudona kortelė buvo parodyta T.Pinai, o šeimininkai liko mažumoje. Tuo pasinaudojo „Barcelona“.

Netrukus L.Suarezas persvėrė rezultatą, o kėlinio pabaigoje Neymaras antruoju savo įvarčiu įtvirtino pergalę.

„Villarreal“ – „Barcelona“ 1:3. J.dos Santosas (39), T.Pina (65)./ Neymar (3, 88), L.Suarezas (73).

Pirmąsias rungtynes „Barcelona" taip pat laimėjo 3:1.

Finale „Barcelona“ susitiks su Bilbao „Athletic“ klubu, kuris atsakomosiose rungtynėse 1:1 sužaidė su Barselonos „Espanyol“ komanda.

Pirmasis susitikimas Barselonoje baigėsi „Athletic“ pergale 2:0.