Ispanijos lygoje baskai skėlė antausį „Real“ žvaigždėms

C.Ronaldo neįmušė įvarčio, o „Real“ pralaimėjo.<br>AP nuotr.

Mar 7, 2015, 8:51 PM, atnaujinta Jan 11, 2018, 7:32 AM

Madrido „Real“ futbolininkai toliau buksuoja Ispanijos pirmenybėse. Šeštadienį „Liga“ lyderiai išvykoje 0:1 (0:1) pralaimėjo Bilbao „Athletic“ ekipai.

Vienintelį mačo įvartį 26-ąją minutę įmušė šeimininkų puolėjas Aritzas Adurizas.

Per pastaruosius penkis mačus Ispanijos pirmenybėse „Real“ laimėjo tik du kartus. Madrido komandos gerbėjai gali tik graužtis nagus, jog  Garetho Bale'o smūgiuotas kamuolys 84-ąją minutę iš daugiau kaip 40 metrų atsitrenkė į Bilbao komandos vartų skersinį.

Madrido klubas jau sekmadienį gali prarasti  lyderio poziciją, jeigu „Barcelona“ namuose įveiks „Rayo Vallecano“ futbolininkus.

Ispanijos pirmenybėse po 26 mačų  „Real" turi 61, o vienu maču mažiau sužaidusi Katalonijos komanda – 59 taškus.

Ispanijos čempionatas. 26-as turas.

Šeštadienio mačai

Bilbao „Athletic“ – Madrido „Real“ 1:0 (1:0). A.Adurizas (26).

La Korunijos „Deportivo“ – „Sevilla“ 3:4 (1:1). O.Riera (28,72), L.Perezas (90+3, i6 11 m)/ V.Vitolo (33,52), K.Gameiro (65, iš 11 m), R.Sidnei (83, į savo vartus).

Penktadienio mačai

„Levante“ – „Eibar“ 2:1 (0:0) D,Barralas (65), K.Uche (68)/ S.Berjon Perezas (55).