P. Pogba mirtinas smūgis dovanojo pergalę „Juventus“ ekipai

P.Pogba įmušė pergalingą „Juventus“ įvartį.<br>AP nuotr.

Mar 9, 2015, 11:51 PM, atnaujinta Jan 11, 2018, 2:59 AM

Paulo Pogba užtikrintai priėmė perdavimą, pademonstravo gerą kamuolio kontrolę, o tada mirtinai smūgiavo iš maždaug 18 metrų atstumo. 21 metų prancūzas tapo pirmadienio Turino „Juventus“ herojumi. „Juventus“ 26-ojo turo rungtynėse tik po 82 minutę atlikto P.Pogba smūgio 1:0 nugalėjo vidutiniokę „Sassuolo“ komandą.

Pergalė „Juventus“ futbolininkams Italijos čempionate leido nuo artimiausios persekiotojos „Roma“ ekipos atitolti 11 taškų.

Kitose rungtynėse Romos „Lazio“ futbolininkai iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės. „Lazio“ šįkart 4:0 sutriuškino penktoje vietoje esančią „Fiorentiną“. Romos klubas palypėjo į trečiąją vietą, tačiau turi tiek pat taškų, kiek laipteliu žemiau esanti „Napoli“.

„Lazio“ įvarčių fiestą pradėjo 6 minutę, kai įmušė L.Biglia. Tai buvo vienintelis įvartis pirmajame kėlinyje.

Antrajame pasižymėjo du futbolininkai. A.Candreva 65 minutę realizavo 11 m baudinį, o tada veteranas M.Klose įmušė du įvarčius (75, 85 min.)