C. Ronaldo ir Madrido „Real“ vos nepermirko įvarčių lietuje

C.Ronaldo įmušė du įvarčius, tačiau „Schalke“ vos neišmetė „Real“ futbolininkų iš Čempionų lygos.<br>AP nuotr.

2015-03-10 20:45, atnaujinta 2018-01-10 23:57

Vienas įvartis skyrė Madrido „Real“ klubą nuo sensacingo pasitraukimo iš Čempionų lygos jau aštuntfinalyje. Tačiau lemiamu metu  “Santiago Bernabeu“ stadiono stogas atlaikė Gelzenkircheno „Schalke“ įvarčių lietų. Net ir pralaimėjimas 3:4 (2:2), karališkajam klubui atvėrė kelią į Čempionų lygos ketvirtfinalį, kuriame matysime ir 4:0 „Basel“ ekipą subombardavusius „Porto“ futbolininkus.

Madrido „Real“ – Gelzenkircheno „Schalke“ 3:4. C.Ronaldo (26, 40), K.Benzema (53)/ Ch.Fuchsas (21), J.Huntelaaras (40, 84), S.Sane (57). (Pirmasis mačas 2:0)

• „Porto“ – „Basel“ 4:0. Y.Brahimi (14), Y.Herrera (47), Casemiro (56), V.Aboubakaras (76). (Pirmasis mačas 1:1)

Carlo Ancelotti ne veltui prieš atsakomąsias rungtynes baiminosi dėl prastos Madrido „Real“ formos.

Nors „Real“ namo grįžo su solidžiu Vokietijoje sukauptu dviejų įvarčių kraičiu (2:0), „Schalke“ diktavo madas „Santiago Bernabeu“ stadione.

Pirmajame kėlinyje C.Fuchso (20 min.) ir K.Huntelaaro (40) įvarčiai privertė „Real“ du kartus vytis svečius (0:1; 1:2), bet Madrido klubas tai darė meistriškai.

Abu kartus gaisrą malšino C.Ronaldo. Portugalas atsakydavo taikliais šūviais prabėgus 5 minutėms nuo kiekvieno „Schalke“ įvarčio.

Po pertraukos į priekį galiausiai išsiveržė „Real“, kai Karimas Benzema 53-ąją minutę tiksliu smūgiu persvėrė rezultatą 3:2. Tačiau L.Sane greitai lygino rezultatą – (57 min. – 3:3), o prieš pat rungtynių pabaigą 84-ąją minutę sumaišties įnešė antrasis K.Huntelaaro įvartis.

Dar vienas tikslus vokiečių smūgis, ir „Real“ sensacingai trauktųsi iš Čempionų lygos kovų. Tačiau Madrido klubas apsigynė nuo lemtingų išpuolių ir vargais negalais prasiskynė kelią pirmyn.

Kur kas lengviau su savo užduotimis tvarkėsi „Porto“ klubas. Portugalai namuose 4:0 (1:0) įvarčiais sušaudė „Basel“ komandą. „Porto“ nuolat kontroliavo rungtynių eigą ir fantastiško grožio įvarčiais realizavo savo progas. „Basel“ neturėjo jokių vilčių.