Kaune – „Stumbro“ pergalė, Klaipėdoje – „Atlanto“ nesėkmė

„Spyris“ – „Stumbras“.<br>P.Mantauto nuotr.

Mar 14, 2015, 3:31 PM, atnaujinta Jan 10, 2018, 10:55 AM

Lietuvos futbolo A lygoje šeštadienį toliau žaidžiamos trečiojo turo rungtynės. Kauno „Stumbro“ komanda išvykoje 4:1 (2:0) sutriuškino to paties miesto „Spyrio“ futbolininkus.

Įpusėjus pirmajam kėliniui A.Rimkevičius realizavo 11 m baudinį ir išvedė svečius į priekį. Baigiantis kėliniui antrąjį „Stumbro“ įvartį pelnė A.Račkus.

Antrojo kėlinio pradžioje įvartį pelnė N.Mačiulis. Įpusėjus kėliniui antrąjį 11 m baudinį realizavo ir antrąjį savo įvartį pelnė A.Rimkevičius.

Paguodos įvartį rungtynių pabaigoje pelnė R.Sikorskis.

„Spyris“ – „Stumbras“ 1:4. A.Rimkevičius (26-11 m baudinys, 70-11 m baudinys), A.Račkus (39), N.Mačiulis (52)./ R.Sikorskis (84).

Klaipėdos derbyje stipresnis buvo „Granitas“. Jis išvykoje 1:0 (0:0) nugalėjo „Atlantą“.

Pergalingą įvartį antrojo kėlinio viduryje svečiams pelnė T.Vitukynas.

Po šių rungtynių „Atlantas“ iš trečiosios vietos nukrito į ketvirtąją, o „Granitas“ pakilo į šeštąją.

„Atlantas“ – „Granitas“ 0:1. T.Vitukynas (74).

„Trakų“ komanda išvykoje 1:0 (1:0) nugalėjo Marijampolės „Sūduvos“ komandą ir iškovojo pirmąją pergalę A lygoje.

Svečių pergalę lėmė mačo pradžioje į savo vartus įsimušęs T.Radzinevičius.

„Sūduva“ – „Trakai“ 0:1. T.Radzinevičius (5-į savo vartus).