„Premier“ lyga: „Chelsea“ namuose barstė taškus

D.Costa įmušė įvartį, bet „Chelsea“ pergalei jo neužteko.<br>AP nuotr.

Mar 15, 2015, 7:35 PM, atnaujinta Jan 9, 2018, 10:18 PM

Po nesėkmės Čempionų lygoje Londono „Chelsea“ futbolininkų laukė dar vienas nusivylimas. Jose Mourinho auklėtiniams sekmadienį nepavyko namuose įveikti „Southampton“ ekipos per „Premier“ lygos mačą.

Rungtynės Londono „Stamford Bridge“ stadione baigėsi 1:1. Nors Diego Costa jau 11-ąją minutę įmušė pirmąjį įvartį, šeimininkams nepavyko išsaugoti savo persvaros.

Netrukus svečių puolėjas D.Tadičius tiksliai realizavo 11 m baudinį ir išlygino rezultatą, kai 19-ąją minutę N.Matičius savo baudos aikštelėje nugriovė S.Mane.

„Southampton" tapo tik trečia „Premier“ lygos komanda, kuriai šį sezoną pavyko iškovoti tašką „Stamford Bridge“ stadione.

„Premier“ lygos turnyro lentelėje pirmaujantis „Chelsea“ dabar 6 taškais lenkia „Manchester City“, bet dar yra sužaidęs ir vieneriomis rungtynėmis mažiau už titulą ginančius varžovus.

„Premier“ lyga. Sekmadienio mačai:

Londono „Chelsea“ – „Southampton“ 1:1 (1:1). D.Costa (11)/ D.Tadičius (19, iš 11 m).

„Manchester United“ – „Tottenham Hotspur“ 3:0 (2:0) M.Fellaini (9), M.Carrickas (19). W.Rooney (34).

Liverpulio „Everton“ – „Newcastle United“ 3:0 (1:0) J.McCarthy (20), R.Lukaku (56, iš 11 m), R.Barkley (90+3).