A lyga: „Kruoja“ namuose palaužė debiutantus iš Utenos

„Kruoja“ namuose palaužė debiutantus iš Utenos<br>utenosutenis.lt

Mar 15, 2015, 3:58 PM, atnaujinta Jan 9, 2018, 10:48 PM

Pakruojo „Kruoja“ futbolininkai iškovojo pirmąją pergalę šį sezoną A lygos pirmenybėse. Lietuvos vicečempionai sekmadienį namuose per trečiojo turo rungtynes 1:0 (1:0) palaužė Utenos „Utenio“ ekipą.

Pergalingą įvartį į A lygos debiutantų vartus 34-ąją minutę įmušė Aivaras Bagočius.

„Kruojos“ gretose po traumos pasirodė sugrįžęs Tautvydas Eliošius, kuris iš karto aikštės viduryje įnešė gyvumo.

Vis dėlto svečiai oponentams nenusileido ir pirmieji sukūrė aštrų epizodą prie varžovų vartų.

Po Lino Savasto perdavimo iš kairiojo krašto laiku į baudos aikštelę įkirtęs Robertas Freidgeimas pavojingai smūgiavo galva – kamuolys skriejo virš skersinio.

Gana vangioje akistatoje ledai buvo išjudinti 34 minutę. Po tolimo perdavimo Diarra Boubakary atmetė kamuolį Aivarui Bagočiui, o šis nuostabiu smūgiu vienu lietimu į tolimąjį vartų kampą išvedė šeimininkus į priekį.

Kėlinio pabaigoje Mindaugo Čepo auklėtiniai aštrių atakų nesurengė, o išsiskyrė tik tolimu smūgiu su kuriuo Martynas Matuzas susitvarkė.

Svečiams kurį laiką po pertraukos taip pat sunkiai sekėsi ieškoti kelių link varžovų vartų, tačiau antrajam kėliniui įpusėjus „Utenio“ futbolininkai perėmė iniciatyvą.

Labai aktyviai dešiniajame krašte rungtyniavo Mindaugas Grigaravičius, po kurio aštrių perdavimų „Kruojos“ baudos aikštelėje kildavo gaisrai. Taip pat išsiskyrė ir uteniškių kapitonas Žilvinas Banys. Saugas atliko du smūgius į vartų plotą, kurie privertė paplušėti M.Matuzą.

Aktyviai rungtyniavusiems svečiams kortas gerokai sumaišė žaidėjo pašalinimas iš aikštės. Po keitimo aikštėje pasirodęs Andrius Arlauskas 77 minutę pavojingame epizode sustabdė D.Boubakary ir užsidirbo antrąją geltoną kortelę.

Vis dėlto net ir žaisdami mažumoje M.Čepo auklėtiniai sugebėjo keletą sykių aštriai atakuoti.

Arčiausiai tikslo buvo M.Grigaravičius, tačiau saugo smūgiuotą kamuolį atrėmė „Kruojos“ vartininkas.

Šeimininkų gretose smūgiais į vartų plotą atsakė Tomas Birškys ir Ričardas Beniušis – abu futbolininkų bandymai Ignui Plūkui didelių problemų nesukėlė.

Paskutinės atakos metu M.Matuzas antruoju mėginimu sugavo varžovo iš sudėtingos padėties smūgiuotą kamuolį ir įtvirtino klubo pergalę.

Pakruojo „Kruoja“ – Utenos „Utenis“ 1:0 (1:0) Kruoja“: M.Matuzas, A.Crisanas, V.Pocevičius, A.Skroblas, D.Strockis, T.Birškys, D.Boubakary, T.Eliošius, Edelino (80 min. D.Miranda), A.Bagočius, R.Beniušis (87 min. M.Adamenka).

Utenis“: I.Plūkas, R.Freidgeimas (85 min. R.Freidgeimas), J.Aleksandravičius, M.Fridrikas, D.Gunevičius, Ž.Banys, M.Grigaravičius, V.Jeriomenko (46 min. A.Arlauskas), E.Mastianica, L.Savastas (46 min. E.Vainoras), I.Tračynskis. Įvarčiai: A.Bagočius (34)

Geltonos kortelės: V.Pocevičius (24), D.Strockis (89) ; V.Jeriomenko (17), M.Fridrikas (33), A.Arlauskas (50, 77), Ž.Banys (55).

Raudonos kortelės: A.Arlauskas (77)