Ispanijos lyga: G. Bale'as grąžino „Real“ į pergalės kelią

G.Bale'as pirmajame kėlinyje įmušė du įvarčius<br>AFP/Scanpix nuotr.

2015-03-15 22:52, atnaujinta 2018-01-09 22:07

Madrido „Real“ futbolininkai po ilgos pertraukos pagaliau iškovojo pergalę. Sekmadienį per Ispanijos lygos rungtynes Carlo Ancelotti auklėtiniai namuose 2:0 (2:0) įveikė „Levante“ ekipą.

„Santiago Bernabeu“ stadione 18-ąją ir 40-ąją minutę pasižymėjo Garethas Bale'as.

Po 27 turų „Real“ surinko 64 taškus ir Ispanijos lygos turnyro lentelėje tašku atsilieka nuo lyderių – „Barcelona“ futbolininkų, kurie turi 65 taškus. Kitame ture Ispanijos futbolo lyderiai susitiks akis į akį. „El Clasico“ dvikova kovo 22-ąją vyks Barselonos „Camp Nou“ stadione.

Prieš dvikovą su „Levante“ madridiečiai tris mačus paeiliui negalėjo laimėti. Kovo 1-ąją jie namuose sužaidė lygiosiomis (1:1) su „Villarreal“ ir kovo 7-ąją išvykoje 0:1 pralaimėjo Bilbabo „Athletic“ per Ispanijos lygos rungtynes, o pastarąjį antradienį nelauktai namuose patyrė dar vieną pralaimėjimą 3:4 nuo Gelzenkircheno „Schalke“ futbolininkų Čempionų lygoje.