„El Clasico“ drama: L.Suarezo įvartis lėmė „Barcelona“ pergalę

„Barcelona“ – Madrido „Real“ rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

2015-03-22 22:55, atnaujinta 2018-01-08 13:06

Barcelona“ futbolininkai keturiais taškais atsiplėšė nuo Madrido „Real“ Ispanijos čempionate po to, kai laimėjo tarpusavio dvikovą savo stadione 2:1.

Leoneliui Messi ir Co nebuvo lengva.

Madrido „Real“ gerai žaidė pirmą kėlinį, kuris baigėsi 1:1.

Po Luiso Suarezo įvarčio 56 minutę Barselonos komanda dar labiau pašėlo ir dominavo antrajame kėlinyje.

Gynėjas Jeremy Mathieu pelnė pirmąjį rungtynių įvartį „Nou Camp“ stadione.

L.Messi baudiniu iš krašto pakėlė kamuolį virš vartininko aikštelės, o ten viesulu atlėkęs „Barcelona“ legionierius iš Prancūzijos įkalė kamuolį it vinį į svečių vartus.

„Real“ atsakė nuostabia ataka 31 minutę.

Luka Modričius perdavimu surado Karimą Benzemą, o prancūzas perdavimu kulnu numetė kamuolį prie 11 metrų žymės atskubėjusiam Cristiano Ronaldo.

Portugalas aplenkė Alvesą ir taikliu smūgiu išlygino rezultatą – 1:1.

C.Ronaldo turėjo puikią progą pasižymėti ir rungtynių pradžioje, bet iš arti sukirto kamuolį į vartų skersinį.

Antrajame kėlinyje stadiono tribūnos sprogo triukšmu, kai prasidėjo žaibiška „Barcelona“ ataka.

56 minutę Dani Alvesas perdavimu per pusę aikštės išvedė prieš vartus L.Suarezą. „Barcelona“ puolėjas iš Urugvajaus meistriškai pasitaisė kamuolį vienu judesiu, o kitu juvelyriškai pasiuntė kamuolį į priešingą vartų kampą. „Real“ gynėjas Pepe nespėjo sulaikyti reaktyvinio urugvajiečio.

Tai pirmasis L.Suarezo įvartis „El Clasico“ rungtynėse ir jis buvo lemtingas.

Po to, regis, Madrido klubas turėjo pulti ir bandyti perlaužti mačo eigą, tačiau dažniau ir pavojingiau atakavo „Barcelona“.

Neymaras ir L.Messi turėjo savo progų, bet nuo trečiojo įvarčio „Real“ apsaugojo vartininkas Ikeras Casillas.

Čempionato lyderė „Barcelona“ dabar jau keturiais taškais lenkia antroje vietoje esantį „Real“.

Iki pirmenybių pabaigos liko dešimt turų.

Rungtynių statistika:

„Barcelona“ – Madrido „Real“ 2:1 (1:1). J.Mathieu (19), L.Suarezas (56)/C.Ronaldo (31).